Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bloody ÇiçekSepeti’nde!

30 yılı aşkın deneyimiyle Bloody oyuncu ekipmanları, hızlı oyun motoruna sahip olmanın benzersiz avantajını sunar. Kesin bir hassasiyetle, daha fazla başarı elde etmenizi sağlar. Amaç, yalnızca yüksek kaliteli donanım sağlamak değil, aynı zamanda, sıradan oyunculara rekabetçi profesyonel oyunlarda en üst düzeyde oyun deneyimi sağlamanızdır.

Online alışverişe özel indirimli Bloody ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Bloody ürünleri ayağınıza gelsin.

Oyun Dünyasını Evinize Taşıyan Bloody Ürünleri

Oyun mouse'u dışında klavye ve kulaklıklar da üreten Bloody, ürünlerini en gerçekçi deneyimi yaşamanız için geliştirir. Bloody klavye, dünyanın i·lk yıldırım hızında mekanik anahtarı olan yenilikçi LK Optik Anahtar teknolojisi, olağanüstü 0,2 ms tuş yanıtı, özel uzun ömürlü yazma sesi ve dokunsal geri bildirim ile aydınlatma hızında tepki vermek için optik anahtar kullanır, oyuncular için daha tutkulu hale getirir. Bloody kulaklıklar, saatlerce süren bilgisayar maceralarından sonra bile en yüksek konfor için yüksek kaliteli malzemelerden oluşur. En talepkar oyuncuların bile zarif tasarımdan heyecan duyması hedeflenir. Ancak marka, tasarımlarını farklılaştırırken kalite ve konfor konusunda asla taviz vermez. Akıllı kulaklık başlıkları tüm sesleri ortadan kaldırır ve uzun saatler boyunca dinleme sırasında bile rahatlık sağlar.

Bloody ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Bloody ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.