İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

BloominBag ÇiçekSepeti'nde!

2016 yılında Neslihan Kılıç Hacıalioğlu tarafından kurulan BloominBag markası, kadınlar için özel olarak geliştirilen laptop çantaları ile başladığı yolculuğuna, günümüzde hem kadın hem de erkekler için geliştirdikleri kaptop, sırt, bel, makyaj, omuz çantaları ile devam ediyor. BloominBag markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bir Türk markası olan BloominBag, sağlıksız ve konforsuz çantalar yerine; sırtınızı, omzunuzu, belinizi destekleyen ve taşıma kolaylığı sağlayan çantalar üretiyor. Özellikle laptop çantalarında sunulan düz renk ve tasarımdan uzak çantalar, BloominBag markası ile çiçekleniyor ve renkleniyor. Siz de uygun fiyatlı BloominBag ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Çiçekli ve Renkli BloominBag Ürünleri

Ofiste, okulda veya günlük hayatınızda çantanız da tarzınızı yansıtsın ve sizi tamamlasın istiyorsanız; çiçekli ve renkli BloominBag dünyasıyla tanışma zamanınız gelmiş demektir! Farklı boyutlardaki bilgisayarlarınız için tasarlanan BloominBag laptop çantaları, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. Diğer tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir BloominBag marka çanta mutlaka var. İndirimli BloominBag ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! BloominBag marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı BloominBag ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Trendleri takip eden BloominBag, size en moda çantaları sunmaya devam ediyor. Siz de avantajlı BloominBag fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.