Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
BURADAN
BAŞLAYIN

BluTV Abonelik Kodu

Dijital ürün olarak geçen BluTV kupon kodu, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde içeriklere erişmesini sağlar. BluTV uygulaması, izlenen video, film ve diziyi kaldığı süreden devam ettirme özelliğine de sahiptir. Milyonlarca içerik kısa süre içerisinde internet erişimi olan her yerde izlenebilir ve bu sayede keyifli anlar yaratılabilir. BluTV kupon kodu kullanıcılara normal üyeliklere sunulan aynı ayrıcalıkları sunar. İnternet erişimi olmayan yerde uygulamayı kullanmak mümkündür. Çevrimdışı film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılar, ilgili içeriği indirerek internet erişimi olmayan yerde kolayca izleyebilir. Kupon kodu satın alımlarında kullanıcılara gönderilen aktivasyon kodu mail aracılığıyla gönderilirken ayrıca herhangi bir kargo veya posta hizmeti sağlanmaz. BluTV dijital içerik platformunun en avantajlı yanlarından biri ise kullanıcılara reklamsız içerik sunmasıdır. Bu sayede dizi ve film keyfi kesintisiz bir şekilde devam eder.

Birbirinden eğlenceli ürünleri bir araya getiren BluTV abonelik kodları, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, BluTV abonelik kodu sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

BluTV Abonelik Kodu Çeşitleri

BluTV kupon kodları, sürelerine göre farklılaşır. Abonelik kodları 1, 3, 6 ve 12 aylık paketler şeklinde satışa çıkarılır ve kıllanıcılar içeriklere sınırsız erişim sağlamak için genellikle 12 aylık BluTV üyelik seçer. İnternet sitelerinde satışa çıkarılan kupon kodları, öncelikle satın alınır ve gelen mail bilgilerinde üyelik için detaylı bilgiler kullanıcılarla paylaşılır. Kullanıcılar uygulama üzerinden hesap bilgilerini girerek üyeliğini aktif hale getirir ve bu kupon kodlarında 1 kez ödeme yapıldığında her ay ekstra ödeme yapmaya gerek kalmaz. 1 aylık BluTV üyeliği, satın alma işleminden sonra yapılan aktivasyonu baz alarak 30 gün kullanılabilir. 30 günün sonunda kullanıcının hesabı kapanır ve kullanıcı dilerse üyeliğini uzatma imkanına sahiptir. 3 aylık süreci kapsayan BluTV kupon kodu, 90 gün kesintisiz hizmet sunarak kullanıcıların sınırsız sayıdaki içeriklere ulaşılmasını sağlar. Satın alma işleminden sonra e-pin yoluyla aktif hale getirilen üyelik, 90 günün sonunda sona erer. Kupon kodu aracılığıyla BluTV’ye erişmek isteyen kullanıcıların, uygulamayı açıp kupon ile üye ol seçeneği tıklaması gerekir. Satın alınan e-pin kullanıcılara mail ile iletilir ve kupon ile üye ol butonuna bu bilgiler eklenerek üyelik aktif hale getirilir. Bu kodları ister kendiniz için, isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip BluTV Abonelik Kodu

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız BluTV abonelik kodu çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. Çiçeksepeti BluTV abonelik kodu kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. BluTV abonelik kodu sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, Çiçeksepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran eğlenceli ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.