Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Body Tulum ve Zıbın

Bebek kıyafetleri arasında bazı parçalar var ki, her dönem tercih ediliyor ve bebekler de bu kıyafetlerin içinde oldukça rahat ediyor. Bodyler, tulumlar ve zıbınlar en çok kullanılan bebek kıyafetleri arasında yer alıyor. İlk bebeklikten çocukluk dönemine kadar her yaşta ve her cinsiyetteki çocuk için tasarlanan bebek body, zıbın ve tulumlar ile bebeğinize kıyafet konusunda ihtiyacı olan konforu ve rahatlığı sunabilirsiniz. Yeni doğan ve gelişmekte olan bebekler için hazırlanan bu ürünler, farklı renk ve desenlerde tasarlanıyor ve böylece hem anne ve babaların hem de bebeklerin sevdiği kıyafetler ortaya çıkıyor. Bebeğinizin cildini tahriş etmeyen özel kumaşlarla üretilen body, tulum ve zıbınları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kız ve Erkek Bebekler İçin Tulum Modelleri

Hem kız hem de erkek bebekler için üretilen tulum modelleri ile bebeğiniz için en kullanışlı kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Kız bebek tulum ve erkek bebek tulum modelleri; renkli, figürlü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Uzun kollu ya da kısa kollu, pantolonlu ya da şort şeklindeki tulumlar, bebeğinizin rahatça hareket etmesini ve vücut sıcaklığını dengelemesini sağlıyor. Yaz, kış ya da bahar aylarında en çok tercih edilen bebek kıyafetlerinden olan tulumlar, hem ebeveynler hem de bebekler için kurtarıcı parçalar arasında. Özellikle soğuk kış günlerinde kıyafetlerin altına giyilebilen tulumlar sayesinde bebeğinizi koruyabilirsiniz. Kız bebek tulum ve erkek bebek tulum modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, yenidoğan bebeklerden başlayan ve 3-4 yaşa kadar kullanılabilen tulum modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kaliteli Zıbın ve Body Çeşitleri

Bebeklerin dolabında en çok yer tutan parçalar arasında zıbın ve body çeşitleri yer alıyor. Bebek zıbın modellerinin çıt çıt mekanizması sayesinde kolay giydirilebilir oluşu, hem tek başlarına hem de diğer kıyafetlerin altında rahatlıkla kombinlenebilmesi bu parçaları vazgeçilmez kılıyor. Kız bebek zıbın modelleri kadar erkek bebek zıbın modelleri de renkli tasarımları ve pratik kullanımları ile ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle yenidoğan bebekler için büyük bir konfor alanı sunan bebek zıbını çeşitleri, hastane çıkışlarında da kullanılıyor. Zıbınlar, bebeğinizin bezini değiştirirken de büyük kolaylık sağlıyor. Çıt çıtlarından açılan zıbınlar sayesinde bebeğinizin kıyafetini tamamen çıkarmadan bezini değiştirebilir ve altının temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden renkli ve kaliteli bebek zıbın takımları ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

İster tulumların, ister tişörtlerin, isterseniz de kazakların altına rahatlıkla giydirebileceğiniz bebek body çeşitleri sayesinde bebeğinizi soğuk havalardan koruyabilir, vücut ısısının düşmesini engelleyebilirsiniz. Özellikle yenidoğan bebeklerin kıyafetlerini gün içinde sıklıkla değiştirme ihtiyacınız artacaktır. Bu dönemlerde body kullanarak bebeğinizin kıyafet ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Erkek ve kız bebekler için farklı renklere ve tasarımlara sahip body çeşitleri, kıyafetlerin ayrılmaz birer tamamlayıcısı haline geliyor.

Bebek Kıyafeti Modası

Bebek kıyafetlerinde moda ne kadar değişirse değişsin, değişmeyen parçaların arasında gelen body, tulum ve zıbınlar günümüzde birbirinden eğlenceli tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Özellikle peluştan üretilen ve çeşitli çizgi karakterlerin, hayvan figürlerinin canlandırıldığı tulumlar, hem ebeveynler hem de bebekler tarafından çok seviliyor. Body, tulum ve zıbınlar; hastane çıkışlarında, mevlitlerde hediyelik olarak da alınıyor. Doğum günü gibi özel günlerde hem anne ve babaları hem de bebekleri mutlu etmek için mevsimine uygun kıyafetler alabilir ve bebeklerin tarzını oluşturmasında renkli parçalar ile katkıda bulunabilirsiniz. İsterseniz kendi bebeğiniz için, isterseniz yakınlarınızın bebekleri için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kız bebek tulum, erkek bebek tulum, kız bebek zıbın, erkek bebek zıbın ve erkek bebek body çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, güvenli alışveriş ayrıcalığı ile tüm bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.