İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Boks ve Kick Boks Eldiveni Modelleri

Boks ve kick boks eldivenleri antrenman ve maç sırasında rahat ve güvenli hareket edebilmeniz için tasarlanır. Kıvrımlı bir yapısı bulunan boks eldivenleri yumruk atarken elinizin doğru açıda durmasını sağlar. Dövüş sporlarının sembolü haline gelen boks eldiveni hem amatör hem de profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak özellikler taşır. Boks ve kick boks eldivenlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Boks ve Kick Boks Eldiveni Özellikleri

Boks ve kick boks eldiveni sanılanın aksine sert yumruklar atmaya değil elleri darbelere ve yaralanmalara karşı korumaya yardımcı olur. Elin doğru açıda durması için de oldukça faydalı bir üründür. Boks ve kick boks eldivenleri arasında teknik olarak herhangi bir fark bulunmaz. Antrenman şekline ve yoğunluğuna göre farklı Oz değerindeki ürünleri kullanmanız gerekir.

Boks eldiveni markaları farklı ihtiyaçlara uygun ürünler tasarlar. Elinizin ölçüsüne ve amatör ya da profesyonel sporcu olmanıza göre eldiven seçimi yapabilirsiniz. Boks eldivenleri rakibinizdeki hasarı da en aza indirmenize yardımcı olur. Yastıklı yapısı sayesinde ağır yaralanmaların önüne geçer.

Boks Eldiveni Nasıl Kullanılır?

Boks eldiveni profesyonel ve amatör sporcuların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Bu ürünlerin üretiminde İngiliz ölçü birimi kullanılır. Dövüş sporlarına yeni başlıyorsanız hafif ve nefes alabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Eldiven takmadan önce özel boks bandajlarını elinize sararak konforunuzu ve performansınızı artırabilirsiniz.

Oz birimi üzerinden sınıflandırılan boks eldivenlerini vücut ağırlığınızla orantılı olarak seçmeniz gerekir. 45 kilonun altındaysanız 6 Oz, 90 kilonun üzerindeyseniz 16 Oz boks eldivenleri sizin için uygun olabilir. Boks ve kick boks eldiveni pembe, kırmızı, siyah, lacivert gibi renklerde olabilir. Tarzınıza uygun renklerdeki eldivenleri keyifle kullanabilirsiniz.

Boks ve Kick Boks Eldivenleri ÇiçekSepeti’nde

Boks eldivenlerinin temizliği ve bakımı kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir. Eldivenlerinizin temizliğini yıkama talimatlarına uygun olarak yapmanız gerekir. Hassas yapıdaki eldivenleri nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Boks eldiveni fiyatları modele göre değişebilir. Uygun fiyatlı boks eldivenleriyle ringlerdeki performansınızı yükseltebilirsiniz.

Kick boks eldiveni fiyatları amatör ya da profesyonel olmasına göre de değişebilir. İndirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli boks eldivenlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı boks ve kick boks eldivenlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.