Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kick Boks Malzemeleri

Boks, Kick Boks ve Muay Thai yaparken kendinizi güvenli hissetmek ve daha hızlı hareket edebilmek için çeşitli ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Zengin çeşitliliği ile birlikte geniş ürün yelpazesine sahip olan boks ekipmanları, spor ve antrenman sırasında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü bünyesinde barındırır. Emniyetli ve konforlu bir maç geçirmenizi sağlayan ucuz Boks, Kick Boks ve Muay Thai ürünlerine, ÇiçekSepeti ile güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gelişmenize Yardımcı Olan Boks Ekipmanları

Kol kaslarınızı geliştirmek ve güçlendirerek hız kazanmak için kum torbası kullanabilirsiniz. Bu ürünler, özel çalışmalar ile eksik yönlerinizi bulmanıza ve kendinizi daha fazla geliştirmenize yardımcı olur. Askılıkları tasarımları ile kolay kullanım fırsatı sunan kum torbaları pratik bir şekilde asılır. Çeşitli özelliklere sahip olan torbalar, hem el hem de ayak kullanımı için ideal. İçerisi yumuşak kum taneleri ile doldurulan ürün tene zarar vermeyen dayanıklı bir yapıdan oluşur. Böylece el ve ayakları korur ve tahriş oluşmasını engeller. Kum tanelerinin yanı sıra ayaklı vurma standlarından olan boks topu ya da mankenler üzerinden de antrenman yapabilirsiniz.

Başta ev olmak üzere birçok alana konumlandırabileceğiniz bu stand ürünler, ayaklarınızı daha esnek bir şekilde kullanabilmenize yardım eder. Bununla birlikte insan vücuduna birebir benzeyen silikon dövüş ekipmanları da tekniğinizi geliştirebilmenizi sağlar. Boks ekipmanları içerisinde şık ve modern tasarımlı darbe koruyucu yastıklarda bulunur. Özellikle kick boks ve İngiliz boksunda kullanılan boks yastığı, yeni başlayan sporculardan profesyonellere kadar birçok seviyeye uygun ürün alternatifi sunar.

Tam Donanımlı Boks Tekstil Ürünleri

Boks, Kick Boks ve Muay Thai gibi dövüş sporlarına tam donanımlı hazırlanmak için tekstil ve antrenman ürünleri de üretilir. En önemli malzemelerden biri olan boks eldiveni, parmaklarla birlikte el bileğinin korunmasını sağlar. Yumuşak pedli yapıları sayesinde darbelere karşı koruyan ürünleri, cırt cırtlı kemer özelliği sayesinde kendi el ölçünüze göre ayarlayabilirsiniz. Oldukça hafif olan ve terletmeyen kumaşlardan üretilen eldiven çeşitleri birbirinden farklı renk opsiyonlarına da sahip. Eldivenlerin yanında boks bandajı da önemli ürünler arasında yer alır. Boks sırasında giymek için tasarlanan boks şortu ve tişörtü ise rahat hareket etmenize olanak tanır. Ringde dengenizi kurmanıza yardım eden dövüş ayakkabıları da başarılı bir maç çıkarmanız için ihtiyacınız olan ürün çeşitlerinden biridir.

Başınızı Koruyan Boks Kaskları

Boks, Kick Boks ve Muay Thai gibi spor türlerinde olası kazalara ve sakatlıklara karşı kendinizi korumaya almak için modern dövüş ekipmanlarını kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan ve büyük bir öneme sahip olan boks kaskı, sporcuların baş bölümüne gelebilecek teması azaltmak ve korumak için özel olarak geliştirilir. Dış kısımları şok emici yüzey ile kaplanan kasklar, sert darbelerin oluşturabileceği sarkıntıları yok eder. Bunun yanı sıra ürünlerin her kullanıcın başı ile uyum sağlayan ergonomik tasarımları da beğeni toplar. Bağlantı noktaları ile sabitleyeceğiniz kasklar ile baş ve boyun bölümünüzü koruma altına alabilirsiniz. Dövüş kaskları arasında ağız kısmını koruyan ürün çeşitlerine de yer verilir. Hafif ve dayanıklı malzemelerin kullanıldığı bu tip kafesli kasklar dişlerinize gelebilecek darbeleri önler. Aynı zamanda suni deri ile daha da güçlendirilen kask modelleri dolgulu yapıları sayesinde üst düzey bir koruma sağlar. Boks, Kick Boks ve Muay Thai sporlarıyla ilgilenenlere özel üretilen yüzlerce koruyucu ekipmanlara ÇiçekSepeti sayesinde güvenle ulaşabilir, uygun fiyat aralığına sahip olan ürünler içerisinden ihtiyacınız olan malzemeleri hemen satın alabilirsiniz.