İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Boks ve Kick Boks Darbe Yastığı Çeşitleri

Boks ve kick boks temelde birbirine benzeyen ancak teknik kuralları itibarıyla ayrılan iki farklı spor dalı olarak bilinir. Dünya genelinde popüler bir dövüş sporu olan boksta her sporcu tek bir amaç uğruna mücadele eder. Bu dövüş sporunda galibiyeti arzulayan herkesin uymak zorunda olduğu belirli kurallar, teknikler ve malzemeler bulunur. Uzak doğu asıllı bir savunma sporu olan kick boks maçlarında ise mücadeleler oldukça zorlu ve sert geçer. Boks ve kick boks gibi dövüş sporları ilgilenen kişiler için antrenmanlar büyük önem taşır. Öyle ki başarıya giden yol sık sık antrenman yapmaktan geçer. Sporcu ve spor koçunun beraber hareket ettiği antrenmanlarda bazı yardımcı malzemeler kullanılır. Darbe yastığı da bu malzemeler arasında yer alır. Eğer bu dövüş sporları ile ilgileniyorsanız çeşitli darbe yastıklarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Darbe Yastıkları

Boks darbe yastığı çeşitlerinin hepsinde cırt cırtlı bantlar bulunur. Bu bantlar darbe yastıklarının her ele uyumlu bir şekilde oturmasını sağlar. Farklı spor dalları için kullanılan darbe yastıklarının tümü insan bedeninin anatomisine uygun olarak tasarlanır. Bu ürünler el ve bilek kaslarını asla zorlamaz. Kick boks darbe yastığı çeşitleri avuç içine tam oturacak şekilde özel olarak üretilir. Kaliteli malzemeden elde edilen darbe yastıkları uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı olur. Yüksek kaliteli bir yastık ile çok uzun ve zorlu antrenmanlar yapılabilir. Sentetik, suni veya hakiki deriden üretilmiş olan darbe yastıklarını ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

İndirimli Darbe Yastıkları ÇiçekSepeti’nde

ÇiçekSepeti’nde Avessa ve Yukon gibi kaliteli spor malzemeleri üreten markalar yer alır. Bu markaların ürün skalası içerisinde farklı ağırlıklara, ebatlara ve renklere sahip olan darbe yastıkları bulunur. Markaların darbe yastığı fiyatları ise değişir. El lapası olarak da satılan bu yastıkların hepsi profesyonel çalışmalarda kullanılmaz. Bazı yastıklar dövüş sporuna yeni başlayan kişiler için üretilir. Bazıları ise profesyonel maçlara ve grup çalışmalarına uygun olur. Bu nedenle herhangi bir darbe yastığı satın almadan önce iyice araştırmak gerekir. İsterseniz yuvarlak darbe yastığı çeşitlerini ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti üzerinden indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.