İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bolu Çikolatası: BOLÇİ

Bolu’nun en meşhur markası ve tescilli çikolata üreticisi olan BOLÇİ, 1998 yılında birbirinden nefis çikolatalarıyla tüketiciyle buluştu. BOLÇİ markasının tescilli ürünü olan Bolu Çikolatası, özgün lezzeti ve 800’ü aşkın çeşidiyle dikkat çeken bir ürün yelpazesine sahip. Kalite odaklı üretim anlayışıyla BOLÇİ, Türkiye’de 70’ten fazla ilde ve dünyada 22 ülkede satış yapmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli çikolataları ve özel kutulama seçenekleriyle BOLÇİ, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Çikolata ve kaliteyi bir araya getiren BOLÇİ markası; gerek çikolata hammaddelerinin seçiminde gerekse kullandıkları kuruyemişlerde seçici davranarak en iyi ürünleri tercih etmektedir. Şık kutuları ve lezzetli ürünleriyle BOLÇİ ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bolçiseverler ÇiçekSepeti’nde Buluşuyor

Özel günlerde, bayramlarda, yeni başlangıçları kutlarken herkesin ortak noktada buluştuğu lezzet olan çikolatalar; BOLÇİ kalitesiyle de sizleri bekliyor! Kendilerini ‘Çikolata Şefi’ olarak tanımlayan BOLÇİ markası, farklı konseptler ve lezzetler arayanlar için çikolatalarını özenle hazırlıyor. BOLÇİ’nin kaliteli çikolatalarından vazgeçemeyen Bolçiseverler, en yeni BOLÇİ ürünleriyle tanışmak ve indirimlerden faydalanmak için ÇiçekSepeti’nde buluşuyor!

BOLÇİ koleksiyonunda herkese hitap eden bir lezzet mutlaka var! Özel olarak hazırlanan Beyoğlu Çikolatası ile de dikkat çeken BOLÇİ markası, klasikten vazgeçemeyen Bolçiseverleri de unutmuyor. Farklı kutu tasarımları, özel günler için hazırlanan konsept ürünleri ve şık ikramlık çikolatarıyla BOLÇİ, 22 yıldır çikolata dendiğinde akla gelen markalar arasında. Birbirinden lezzetli BOLÇİ ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. BOLÇİ ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.