Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Elyaf Yastıklar

Boncuk silikon elfay yastık; silikonize edilmiş elyafın 5 milimetre çapındaki ince elyaf toplarından oluşturduğu bir çeşit elyaftır. Bu sayede silikonize elyaf gibi avantajlıdır. Kaliteli bir uyku, rahat bir dinlenme deneyimi için siz de elyaf yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Toplanmayı önleyen, nemi buharlaştırabilen ve yıkanabilir olan elyaf yastık çeşitleri arasından zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Yastık seçimi, uyku sağlığınızı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Elyaf yastık çeşitleri hem dekoratif olarak kullanılabilir hem de yatak odalarında keyifli, sağlıklı ve konforlu bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Nefes alabilen yapısıyla elyaf yastık çeşitleri uyku sırasında kuru, temiz ve sıkıntısız bir süreç yaşamanızı sağlar. Hafif, yumuşak ve baş-boyun için destek veren bir yapıya sahip olan elyaf yastıklar, kaliteli bir uykunun anahtarıdır. Taç, Yataş ve Wee gibi ünlü markaların çeşitli ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, uyku kalitenizi artırabilirsiniz!

Boncuk Elyaf Yastık Modelleri ile Dekoratif Odalar

Yastıklar her ne kadar sıklıkla yatak odalarında kullanılıyor olsa da, dekoratif amaçlı da yastık çeşitleri kullanılır. Yastıkların dokuları farklı olabilir. Çeşitli kumaşlar ve iç dolgular ile üretilen yastık çeşitleri bulunur.

  • Sevilen kahramanlar, çizgi film kahramanları veya ünlü tablolar ile süslenen yastıklar vardır. 
  • Bunun yanı sıra kendi istediğiniz bir fotoğrafı veya ismi de yastıklara baskı yaptırabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için elyaf yastık modellerini kişiselleştirebilirsiniz. 
  • Ayrıca direkt şeklen dekoratif olan yastıklar da bulunur. Avokado yastık, şirin kedi yastık, mod değiştiren ahtapot yastık gibi sevimli ürünleri yatak odalarında ve çocuk odalarında kullanabilirsiniz.

Yastıklar çok çeşitli olduğu için ünlü markaların elyaf yastık modelleri arasından seçim yapmak zor olabilir. Yastık seçimi yaparken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Yastık seçimi yaparken yastığın boyutuna dikkat etmelisiniz. Koltuk için, yatak için veya dekoratif olarak farklı bir alanda kullanmak için tercih edeceğiniz yastıkların boyutları farklı olabilir. 
  • Seçeceğiniz boncuk elyaf yastığın deseninin diğer eşyalarınız ile ve dekorasyon ürünlerinizle uyum sağlamasına özen gösterin. Kişiye özel ürünlerden birini seçecekseniz bu ürünlerde de renk uyumuna dikkat edebilirsiniz. 
  • Yumuşak ve esnek bir yastık arayışındaysanız, nefes alabilen kumaşıyla elyaf yastık modelleri sizin için en uygun ürünler olacaktır. Bu ürünler sayesinde keyifle dilediğiniz ortamı şık bir alana dönüştürebilirsiniz.
  • Sevgililer Günü, doğum günü veya yıl dönümü gibi özel günlerde sevdikleriniz için birbirinden şık kişiselleştirilebilir boncuk elyaf yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermiş olursunuz.
  • Eğlenceli yastıkları tercih ederek çocukları mutlu edebilirsiniz. Sevimli yastıklar çocuk odalarında hoş bir ortam oluşturur.
  • Yastık seçimini dekoratif olarak yapmıyorsanız yastığın vücudunuz ile uyumlu olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Size iyi bir uyku deneyimi sunacak olan elyaf yastık çeşitlerinin boyun ve baş sağlığınız için konforlu olması gerekir. 
  • Hangi yastığı seçeceğinize karar vermek için uyuma şeklinizi, yatağınızın sertliğini, odanın nem-ısı dengesini ve vücut ısınızı da hesaba katmanızda fayda var.

Uygun Fiyatlı Boncuk Elyaf Yastıkları Keşfedin

Boncuk elyaf yastıkların fiyatları yastığın yapımında kullanılan kumaşa, yastığın boyutuna ve dolgu malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda eğer yastık kılıfını kişiselleştirmek istiyorsanız bu noktada da farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Binlerce ürüne kolayca ulaşabileceğiniz ÇiçekSepeti bünyesinde en güzel boncuk elyaf yastıklara da uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için tekli veya çiftli yastık takımlarını seçerek hem konforu hem de dekorasyonu destekleyebilirsiniz!