İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yenilebilir Çiçek (Bonnyfood) ÇiçekSepeti'nde!

Daha önce hiç sevdiklerinize bonnyfood gönderdiniz mi?

Nefis çikolata kaplı kek ve kurabiyeler sizin ve sevdiklerinizin gününe mutluluk katacak!

Yaklaşan bir özel gün, iş tebriği veya sebepsiz bir jest.. Sebep ne olursa olsun lezzeti ve görselliğiyle sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için bonnyfood (yenilebilir çiçek) aranjmanları ihtiyacınızdan fazlasını karşılayacaktır.

Bonnyfood nedir?

Özel tarifiyle, usta ellerde tazecik kek, kurabiye ve trufların üzerine özel bonnyfood çikolatası kaplanarak hazırlanan lezzetli bonnyfoodlar tercihe göre saksı buketi, yuvarlak-geometrik paneller üzerine dizilerek eşsiz bir sunum haline getirilmesiyle oluşur.

O'na dünyanın en farklı, en lezzetli, en unutulmaz hediyesini vermek, O'nun özel gününü tatlandırmak istemez misiniz? Dünyanın en lezzetli kek ve kurabiyelerin buluştuğu bir kek kurabiye buketi ile belki doğum gününün, belki ilk iş gününün, belki de sıradan bir günün kahramanı siz olabilir, O'nun gönlünde taht kurabilirsiniz! Yenilenen yüzü ile BonnyFood, hem O'nun yüzüne yayılan kocaman gülümsemenin sebebi olacak, hem de hayatına bir parça tat katacak.

Lezzet Sepeti

ÇiçekSepeti ile rengarenk çiçek ve lezzetli buket siparişlerinizi online sipariş avantajlarıyla birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Size sadece mutluluğu paylaşmak kalır!

Bonnyfood Kampanya

En beğenilen Bonnyfood fırsat ürünleri ile şimdi yenilebilir çiçek siparişinizi verebilir, ister sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilir, ister kendinizi şımartabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.