Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yenilebilir Çiçek Çiçeksepeti'nde!

Daha önce hiç sevdiklerinize yenilebilir çiçek gönderdiniz mi?

Nefis çikolata kaplı kek ve kurabiyeler sizin ve sevdiklerinizin gününe mutluluk katacak!

Yaklaşan bir özel gün, iş tebriği veya sebepsiz bir jest.. Sebep ne olursa olsun lezzeti ve görselliğiyle sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için yenilebilir çiçek aranjmanları ihtiyacınızdan fazlasını karşılayacaktır.

Yenilebilir Çiçek nedir?

Özel tarifiyle, usta ellerde tazecik kek, kurabiye ve trüf lezzetlerinin üzerine özel yenilebilir çiçek çikolatası kaplanarak hazırlanan lezzetli yenilebilir çiçekler tercihe göre saksı buketi, yuvarlak-geometrik paneller üzerine dizilerek eşsiz bir sunum haline getirilmesiyle oluşur.

O'na dünyanın en farklı, en lezzetli, en unutulmaz hediyesini vermek, O'nun özel gününü tatlandırmak istemez misiniz? Dünyanın en lezzetli kek ve kurabiyelerin buluştuğu bir kek kurabiye buketi ya da kalp çikolata ile belki doğum gününün, belki ilk iş gününün, belki de sıradan bir günün kahramanı siz olabilir, O'nun gönlünde taht kurabilirsiniz! Yenilenen yüzü ile Yenilebilir Çiçek, hem O'nun yüzüne yayılan kocaman gülümsemenin sebebi olacak, hem de hayatına bir parça tat katacak.

Lezzet Sepeti

Çiçeksepeti ile rengarenk çiçek ve lezzetli buket siparişlerinizi online sipariş avantajlarıyla birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Size sadece mutluluğu paylaşmak kalır!

Yenilebilir Çiçek Kampanya

En beğenilen Yenilebilir Çiçek fırsat ürünleri ile şimdi yenilebilir çiçek siparişinizi verebilir, ister sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilir, ister kendinizi şımartabilirsiniz.

En Popüler Çikolata Gönderim Bölgelerimiz