İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Borline ÇiçekSepeti’nde!

Bozoklar Makine Kimya A.Ş. 2005 yılında İzmit ili Körfez ilçesinde küçük ölçekli bir işletme olarak faaliyete başlayan firma, 2019 yılı itibari ile Türkiye’nin önemli madenlerinden biri olan Bor madeninden otomatik makinalar için Borline markası adı altında sıvı çamaşır deterjanını %100 yerli ve milli olarak üretimini gerçekleştirmiştir.

Online alışverişe özel indirimli fiyatlarla Borline ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Gücünü Topraklarımızdan Alan Borline Ürünleri

Borline, dünyada bir ilk olan bu deterjan petrol türevlerini bünyesinde barındırmayan, 7 enzimli, kendinden yumuşatıcılı ve en önemlisi insan sağlığı için çok önemli bir maden olan Bor madenini kullanarak, Türkiye ve tüm dünyada bir ilki başarmanın sevincini yaşamaktadır. Şu an 4.500 metre karelik tesislerinde oto temizlik ve bakım ürünlerinin yanı sıra Bor katkılı sıvı el sabunu, elde bulaşık deterjanı ve çamaşır deterjanı üretiyor.

Borline Antibakteriyel Sıvı El Sabunu, elinizin ph değerini korur ve yıkama sıklığı fark etmeksizin gerekli stabiliteyi de sağlar. Kremsi dokusu sayesinde elleriniz her zaman yumuşacık kalır.Yağ gibi mutfakta sizi zorlayan tüm lekelerde hızlı ve hijyenik bir çözüm olarak sizlere sunulan Borline bulaşık deterjanı ise zorlu ve kurumuş kirlerde bile etkilidir. Markanın inovatif ürünü çamaşır deterjanı da en az diğer Borline ürünleri kadar beğeni toplayan bir üründür. Türkiye’nin ilk 7 enzimli ve bor katkılı çamaşır deterjanı olarak üretilen Borline Sıvı Çamaşır Deterjanları, derinlemesine temizlik gücüne sahiptir. Tüm renk çamaşırlarda kullanılabilen ve düşük sıcaklıklarda (40-50 derecede) bile etkilidir. Bir paket Borline 40 yıkamaya kadar kullanılabilir. Ayrıca borun yapısındaki doğal mineraller sayesinden çamaşırlarınız yıkanırken makinanızın da ömrü uzamaktadır. Borline Active Plus ve Borline Ultra Konsantre 2 farklı amaç için üretilen, kullanıcılara yeni deneyimler sunmak için üretilmiştir. Borline Active Plus, yoğun lekelerde üstün performans gösterirken, Borline Ultra Konsantre daha yoğun yapısıyla daha fazla çamaşırı daha az deterjan ile temizlemektedir.

Ürün çeşitliliğini artırmak ve hep en iyiyi sizlere sunmak adına AR-GE çalışmalarına son hız devam eden marka, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.