İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bornova Çiçek Siparişi

Sahip olduğu bitki örtüsü ve ağaçları sayesinde güzel İzmir'in akciğerleri olarak tanınan Bornova ilçesinin çiçekleri de ÇiçekSepeti'nden! Siz de İzmir/Bornova çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından faydalanabilir ve Bornova'daki sevdiklerinize aynı gün içinde çiçek ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin deneyimli dağıtım ağı sayesinde Kavaklıdere, Kemalpaşa, Çınarlı, Barbaros başta olmak üzere Doğanlar, Gürpınar ve Yeşilova gibi Bornova'nın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti sayesinde Kayadibi, Sarnıçköy, Karaçam ve Beşyol gibi Bornova'ya bağlı olan daha birçok köye de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Bornova çiçekçi dükkanlarının en taze ve en kaliteli çiçeklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

İzmir-Bornova Çiçekçileri

Bornova özellikle sahip olduğu yeşil alanları ile İzmir ilçeleri arasında öne çıkmaktadır ve kültür sanat gezileri için de tercih edilen ilçeler arasında. 1800'lü yıllardan kalma tarihi Mary Magdalene Anglikan Kilisesi ve Santa Maria Kilisesi mimari yapıları ile ziyaretçilerini büyüler. İzmir'in kurtuluş günlerinde Atatürk'ün ziyaret ettiği Belkahve Ata Anı Evi'nde ise tarihe yolculuk yapmak isteyenlere döneme ait çeşitli filmler ve savaştan kalma eşyalar sunulur. İzmir’in en önemli kültür ve sanat merkezi olan Aşık Veysel Rekreasyon alanı da yine Bornova ilçesinde bulunur. 245 dönüm geniş bir arazi içindeki Aşık Veysel Rekreasyon'u buz spor salonlarından voleybol sahalarına, yürüyüş pistlerinden amfi tiyatroya kadar çok çeşitli birçok alanı da içinde barındırır. Bornova ziyaretçilerinin en uğrak adreslerinden biri ise Homeros Vadisi. Vadi, sahip olduğu endemik bitki örtüsü ve göletleri ile misafirlerine huzurlu piknik alanları sunar. Doğal tabiat özellikleri ile dikkat çeken Bornova ilçesinde nereye giderseniz gidin bölgenin doğal çiçekleri ve birbirinden zengin çeşitler sunan çiçekçi dükkanları da gezinize eşlik edecektir. Orkide, lilyum, gül ve papatya çeşitleri başta olmak üzere sayısız çiçek çeşidi sunan Bornova çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online siparişlerin hepsi Bornova çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla sevdiklerinize ulaşıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Bornova merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Bornova'da!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Bornova ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Üstelik İzmir-Bornova'ya çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir, sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.