Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bosch

Yenilikçi ve fayda sağlayan cihazları ile nesillerdir günlük hayatın kolaylaşmasına katkıda bulunan ürünler tasarlayan Bosch, profesyonel ve ev tipi ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bir araya getiriyor!

Birçok sektörde kullanılan teknik cihazlar ile zamandan tasarruf sağlayan ve ev ile ofislerde kullanılan çeşitli ev elektroniği ihtiyaçlarınızı giderecek binlerce ürünü ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Fotoğraflarını ve detaylı özelliklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere ulaşabilir, indirimli Bosch ürünlerini online alışveriş ile kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Yaşam İçin Teknoloji Üreten Bosch Ürünleri

Kaliteli ve uzun ömürlü cihazları ile evinizin farklı alanlarında yaşamınızı kolaylaştırarak katkı sağlayacak uygun fiyatlı Bosch marka ürünleri bu sayfa içerisinde bulabilir, dilediğiniz an satın alabilirsiniz. Farklı enerji sınıflarında ürün alternatifleri sunan Bosch fiyatları ürün bazında değişiklik göstererek farklı bütçelere hitap edebilen ve farklı taleplere cevap verebilen alternatifler sunar. Bosch kampanya ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, kalite ve çeşitliliği ile birçok alanda faaliyet gösteren markanın en çok tercih edilen ürünlerini satın alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde yer alan keyifli kullanım, kaliteli malzeme ve şık tasarımları ile kullanıcılarının göz zevkine de hitap eden Bosch ürünleri içerisinden en leziz kahvelerinizi hazırlamak için Bosch Tis30321Rw Tam Otomatik Kahve Makinesi modellerini inceleyebilir, Bosch Tda3024010 Buharlı Ütü çeşitleri ile ütü yapmayı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ya da önceden sahip olduğunuz Bosch cihazlarınız için çeşitli yedek parçalar, yenilenmesi gereken filtre ve torbalar da ÇiçekSepeti’nin yeni sezon ve Outlet Bosch ürünleri içerisinden satın alabileceğiniz ürünler içerisinde yer alır.