İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bosphorus Ürünleri

Yaşam alanlarını dekore ederken özgünlük ve yaratıcılık olmazsa olmazlar arasında yer alır. Tabii tüm bunların yanında dekorasyonun parçalarının kullanışlı olması da oldukça önemlidir. Farklı stillerde objeler ve kullanışlı ev aksesuarları üreten Bosphorus, yaşam alanlarında farklılık katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Kutu, örtü, hurç, kalemlik, sepet, oda kokuları, bölmeli eşya düzenleyiciler ve daha çok sayıdaki ev yaşamını kolaylaştıran indirimli Bosphorus ürünleri, ÇiçekSepeti ile tek tıkla kapınızda!

Bosphorus Oda Kokuları ile Eviniz Ferahlık Kazansın

Bosphorus ürünleri arasında yer alan mis kokulu parfümler, evinizin ya da aracınızın enerjisini değiştirerek ortama ferahlık katar. Ergonomik bir formada olan askılı koku çeşitlerini havasız olan çekmece ve dolap içlerine takabilirsiniz. Görüntüsü ile oldukça şık olan Bosphorus oda parfümleri ise dekoratif minik şişesi ve bambu çubukları ile yerleştirildiği ortamın havasını değiştirir. Oda parfümlerinin yanı sıra portakal, vanilya ve lavanta gibi esansları olan araç parfümleri de ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Hayata güzellik katacak her türlü kokuyu, yeni sezon Bosphorus parfümleri arasında bulabilirsiniz.

Bosphorus Fonksiyonel Ev Aksesuarları ile Eviniz Renklensin

Bosphorus yaşam alanlarının dekorasyonuna katkıda bulunan ürün çeşitliliğinin yanı sıra düzenlemeye yardımcı parçalar da üretir. Şık tasarımları ile dikkat çeken tepsiler, hasır sepetler ve bardak altlıkları estetiği işlevsellikle buluşturur. Büyükten küçüğe doğru sıralanan bölmeli düzenleyiciler, kutu sistemleri, sepetler, gazetelikler ile alandan şık bir şekilde tasarruf etmeniz oldukça kolaydır. Her bütçeye uygun indirimli Bosphorus ürünleri sayesinde evinizde şık bir tarza imza atabilirsiniz.

Bosphorus Ürünleri ile Banyolarınız Güzelleşsin

Banyolar, yaşam alanlarında kullanışlığın ön planda olduğu bölümlerdir. Bosphorus ürün yelpazesinde yer alan yüzlerce model, farklı desenleri ve işlemeleri ile banyonuza kolaylıkla uyum sağlar. Örneğin; dekoratif görünümleriyle takdir toplayan sabunluk ve diş fırçalık modelleri banyonuzun atmosferini değiştirebilirsiniz veya özel tasarım banyo rafları ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Tüm bunların yanında set halinde satılan outlet Bosphorus ürünlerini tercih ederek şık bir ortam oluşturmak oldukça kolaydır.

Kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Bosphorus, geniş ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Yeni sezon ya da outlet Bosphorus ürünleri arasından ihtiyacınız olanları kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.