İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bostancı ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Zarafetin sembolü çiçekler rengarenk bedenlerinde türlü anlamlar taşıyor. Bostancı ÇiçekSepeti bayileri yüzlerce çiçek alternatifi içinden seçtiklerinizi sevdiklerinizle buluşturup duygu ve düşüncelerinizi en güzel şekilde aktarmak için bekliyor. Üstelik birbirinden güzel aranjmanlar en yakın çiçekçi ÇiçekSepeti’nin geniş dağıtım ağı sayesinde yalnız Çatalçeşme, Şenesenevler ve Bağdat Caddesi’ne değil; Altıntepe, Suadiye ve Kozyatağı’na da online sipariş kolaylığı ve aynı gün teslim garantisiyle hemen ulaşıyor.

Kadıköy - Bostancı Çiçek Siparişi

Bizans döneminden Poleatikon adıyla izler taşıyan Bostancı, Osmanlı döneminde şehri Anadolu’ya bağlayan ana yol üzerindeki stratejik konumuyla biliniyor. Daha sonra bir bölümü Bağdat Caddesi olarak adlandırılacak olan bu sınır hattında Anadolu’ya giriş çıkışlar bostancılar tarafından denetlendiğinden zamanla ismi değişiyor. Ülkenin kesintisiz en uzun alışveriş caddesi olan bu ünlü cadde hala alışverişin, sosyal hayatın, eğlencenin kalbi olarak Anadolu yakasının cazibe merkezini oluşturuyor.

Kadıköy ilçesinin doğu sınırını kuşatan mahalle Adalar’a en yakın nokta olma vasfıyla, özellikle bahar aylarında önünde uzun kuyruklar oluşan ada vapuru iskelesini de taşıyor. Her daim kahkahaların yükseldiği rengarenk, cıvıl cıvıl lunapark dört mevsim konuklarını aynı misafirperverlikle karşılıyor. Yanı başındaki gösteri merkezinde en popüler sanat etkinlikleri sahneleniyor. Sanatın, tarihin, turizmin buluşma noktasında Bostancı çiçekçileri ÇiçekSepeti üzerinden vereceğiniz online siparişlerinizi sevdiklerinizle bir an önce buluşturmak için bekliyor.

ÇiçekSepeti Bostancı’da!

Sevgiyi, aşkı, özrü, takdiri narin bedenlerinde sevdiklerinize aktaran çiçekler sunumlarıyla da gönülleri fethediyor. Bulunduğunuz her yerden Bostancı’ya çiçek göndermek için internet sitesi ya da uygulamadan beğendiğiniz aranjmanları seçmek yetiyor. Yılın her günü 24 saat hizmet veren, öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan ÇiçekSepeti online sipariş kolaylığı, güvenli ödeme ve hızlı teslim garantisiyle sevdiklerinize en yoğun duygularınızı zevkle taşıyor.

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçip siparişinizi verin, hızlı çiçekçiniz Ciceksepeti.com siparişinizi aynı ya da dilediğiniz gün, Bostancı ve çevresine tazehaliyle teslim etsin.
İster bayram, ister tatil günü... %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışıyla Ciceksepeti.com, yılın 365 günü 7/24 sizlere hizmet veriyor. Bostancı'nın hareketli trafiğinde sadece birkaç dakikanızı ayırarak vereceğiniz siparişle çiçek göndermenin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu Ciceksepeti.com farkıyla göreceksiniz.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi önemli günlerde yanınızda olan Ciceksepeti.com'la Bostancı ve çevresindeki sevdiklerinizi sevindirin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.