İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bot, Kano ve Kayak Çeşitleri

Su sporlarıyla ilgilenenler tarafından tercih edilen botlar yeni başlayanlar ve profesyoneller için farklı modellerde üretilir. Sağlam malzemelerden ortaya konulan botlar dayanıklılığıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Göllerde, denizlerde ve ekstrem sporlar için akarsularda kullanıma uygundur. Kürekleri sayesinde dilediğiniz gibi yönlendirebilir ve yol alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden farklı modellerine göz atabilirsiniz.

Bot Kano ve Kayak Modelleri

Bot modelleri farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilir. Tek kişilik kanolar ve 5 kişilik botlar kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. Tek başınıza keyifli vakit geçirmek için tekli tasarımlardan tercih edebilirsiniz. Üstelik tekli kanolar suda devrilme gibi durumlara karşı son teknolojiyle tasarlandığından güvenle kullanılabilir.

  • Botlar havası inik bir şekilde gelir ve pompa yardımıyla kolaylıkla şişirilerek kullanılabilir. Durgun ve akarsularda kullanıma uygun olan botlar kaliteli malzemelerden üretildiği için su içindeki tehlikelere karşı dayanıklıdır.
  • Subap bölümü sayesinde içindeki basınçlı hava korunur ve suda rahatlıkla ilerlenebilir. Her botta kürekler bulunur. Bu kürekler kalın plastiklerden tasarlanır. Bu sayede geniş bir açıyla suda ilerler ve yol almanızı kolaylaştırır.
  • Botların birçoğu vinil kaplamaya sahiptir. Vinil kaplamalar dayanıklılığıyla bilinir. Özellikle tuzlu sularda yıpranmaya karşı dirençli olduğundan uzun süreli kullanım sağlanabilir.
  • Bot, kano ve kayakların mavi, yeşil, turuncu gibi farklı renk seçenekleri bulunur. Bunlardan tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Bot Kano Kayak Fiyatları

Bot, kano ve kayak fiyatları herkesin kendine uygun olanı bulabilmesi için farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Modellerin özellikleri doğrultusunda fiyatlarda değişiklik gözlenebilir. Su sporlarıyla ilgileniyorsanız bu ekipmanlardan birini tercih ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik yeni başlayanlara özel modelleri bulunduğundan zorlanmadan öğrenebilirsiniz.

Kayak fiyatları farklı birçok bütçeye hitap eder. Su aktiviteleriyle ilgilenenler tarafından tercih edilen kayakların farklı birçok modeli bulunur. Yetişkinler ve çocuklar için farklı çeşitleri bulunan kayaklardan kendinize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Klasik tasarımlara ek olarak farklı desenlerde olanları mevcuttur. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak bütçenize ve tarzınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.