İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Boy Aynaları

Boy aynası, işlevsel ve dekoratif ev yaşam ürünlerinden birisi. Kıyafetinizi, saçınızı, makyajınızı bir bütün olarak kontrol etmek için boy aynaları idealdir. Evden çıkmadan önce kendinize tepeden tırnağa bakma ihtiyacı hissederseniz, bu kullanışlı üründen faydalanabilirsiniz. Diğer yandan, yaşam alanınızın dekorasyon zevkine uyan bir model tercih ederseniz, genel atmosferi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Boy aynalarının farklı renk, model ve boyutlarda onlarca çeşidi mevcuttur. Ayaklı olanlardan duvara monte edilenlere, ahşap şıklığını yansıtanlardan metal olanlara kadar geniş bir koleksiyon sizi bekler. Dilerseniz kendi eviniz için, dilerseniz evini yenileyen arkadaşlarınıza hediye etmek için aradığınız en iyi boy aynası modellerini ÇiçekSepeti sayesinde sipariş verebilirsiniz.

Dekoratif Boy Aynası Modelleri

Ayna, her mekanın dekorasyonu için önemli aksesuarlardan birisi olarak ilgi görür. Gösterişli ayna çeşitlerinden biri olan boy aynası, fonksiyonelliğinin dışında, dekoratif özelliği ile dikkat çeker. Siyah ve beyaz çerçeveli modeller, klasik görünüme sahip sade bir salon için kusursuz bir seçim olur. Bu çeşitteki bir ürünü duvara yaslayabilir ya da asabilirsiniz.

Dekoratif aynalı kanvas tablo, yaşam alanlarında farklı dokunuşları sevenlerin tercihidir. Kanvas kumaşlara dijital baskı tekniği ile basılan birbirinden renkli desenler, aynanın çerçeve kısmını renklendirir. Ürünü zevkinize göre yan veya dikey olara duvara monte edebilirsiniz. Bu modeldeki bir ürün, çocuk odalarına da çok yakışır. Eskitme halat askılı sekizgen modeller, geometrik hatları ile öne çıkar. Dekoratif çerçeveli ayna ise, gümüşün elegan havasını evinize taşır. 2’li takım halinde yan yana duvara asabileceğiniz bu şık modeli ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Ayaklı Boy Aynası Modelleri

Ev dekorasyonunda modern çizgileri tercih edenler, altın ve gümüş metal çerçeveli boy aynalarını sevebilir. Her türlü mekana yakışan bu model, evinizin minimal stili ile bütünlük sağlar. Doğal ahşap ayaklı ve çerçeveli modeller, yaşam alanlarında sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturur.

Retro ve vintage esintiler taşıyan modeller, klasik ve nostaljik tarzı benimseyenlerin tercihi haline gelir. Varaklı çerçeveleri ile ne kadar güçlü olabileceğini gösteren bu modeller kaliteli materyallerden oluşur. Usta ellerden çıkan detaylı el işlemeleri ile zenginleşen beyaz üstüne altın işlemeli modeller, sofistike görünümün kapılarını sizin için aralar.

Ayaklı boy aynaları oldukça pratik ve kullanışlıdır. Ürünü yerleştirdiğiniz yeri değiştirmek isterseniz, kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Aynı üründen salon, antre ve mutfak gibi evin farklı yerlerinde faydalanabilirsiniz. Ayrıca aynanın eğimini de zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Boy Aynalarının Kullanım Alanları

Boy aynası seçerken, ürünü konumlandıracağınız alan ve genişliği çok önemlidir. Boy aynaları bulunduğu ortama derinlik ve ferahlık kazandırır. Bu bakımdan özellikle küçük metrekareli alanlarda duvara asılan modelleri tercih edebilirsiniz. Ayaklı modeller ise nispeten daha geniş yerlere kullanmaya elverişli olmasıyla öne çıkar. Ayrıca kararınızı verirken, mekana hakim renkleri ve tarzı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Evlerde antre, yatak odası, banyo, mutfak gibi birçok alanda bu cazibeli ürüne yer verebilirsiniz. Ayaklı ve çekmeceli modelleri seçerseniz, hazırlanırken görünümünüzü tamamlayacak olan aksesuarlarınıza bu çekmece sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ofisiniz için de boy aynalarından faydalanabilirsiniz.

Genelde kabinlerin içerisine konulan boy aynaları giyim mağazaları ve butiklerin de olmazsa olmazı. Boy aynalarına otel, pansiyon gibi işletmelerin lobilerinde de rastlayabilirsiniz. Eğitim kurumları, iş merkezleri, hastaneler gibi insanların yoğun olarak bulunduğu her yerde ürünün farklı çeşitlerini görebilirsiniz. Siz de nitelikli ve ucuz boy aynalarını detaylı olarak ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.