İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

152 ürün bulundu.

Boya Tabancası Aksesuar

Boya işlemini kolaylaştıran, verimliliği üst seviyeye çıkaran elektrikli boya tabancası ve aksesuar çeşitleri, boyama sürecini hızlandırır. ÇiçekSepeti’nin profesyonel ve amatör boya ustalarına sunduğu ekonomik fiyatlı boya tabancaları, yeni teknolojilerle tasarlanan ürünlerden oluşur. Boya tabancası ve kullanışlı yedek parça çeşitleriyle evinizi veya istediğiniz tüm yüzeyleri rahatça boyayabilirsiniz. ÇiçekSepeti ürün çeşitlerine hemen göz atabilir ve ihtiyacınızı karşılayan modeli bir tıkla satın alabilirsiniz.

Boya Tabancası Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Boya tabancası, püskürtme usulü boya yapma metoduyla çalışan elektrikli ve konforlu bir alettir. Sprey boya gibi kullanılan aletler, astar, boya ve cila işlemini kolayca yapmanıza yardımcı olur. Malzemeyi yüzeye homojen biçimde dağıtan boya tabancaları ile dekoratif efektler de yapabilirsiniz. Ürünler, boyayı eşit miktarda uygulamanıza olanak tanır. Elektrik veya hava kompresöründen aldığı güçle çalışan modeller sayesinde, fazla efor harcamadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaptığınız işten tam verim almak istiyorsanız, yeterli kapasiteye sahip bir boya tabancası kullanmanız gerekir. Boyama yapacağınız yüzeye ve kullanacağınız boya türüne uygun bir model seçerek rahatça kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti, farklı kapasiteli ürün modellerini beğeninize sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Evde yapılan boyama işlemi ile endüstriyel faaliyetlere yönelik boyama çalışmaları arasında önemli farklar vardır. Boya tabancaları, her iki amaca uygun ürün modelleriyle tasarlanır. Tabanca çeşitleri; gövde, tetik ve enjektör olmak üzere üç kısımdan oluşur. Farklı kapasitelerde üretilen ve uygun fiyat seçeneği sunan boya tabancalarını, ÇiçekSepeti’nden tek tıkla satın alabilirsiniz.

Boya Tabancası Çeşitleri ve Özellikleri

Çeşitli işlerde kullanılmak üzere tasarlanan boya tabancaları, değişen boyutlar, çalışma prensibi ve kapasite seçeneği ile üretilir.Basınç kaplı, alttan ve üsten hazneli, havalı boya tabancası, şarjlı boya tabancası gibi farklı tasarımlar sunan ürünler arasından, işinize uygun modeli seçerek hızlı biçimde boyama yapabilirsiniz. Yedek boya hazneleri ile satılan tabancalar, farklı renklerde boyanacak küçük yüzeyler için ideal seçenekler oluşturur. Basınçlı boya tabancaları ise büyük yüzeylerin boyanmasında kullanılır. Boyanın ziyan olmadan yüzeye püskürtülmesini ve hızlı biçimde dağılmasını sağlayan boya tabancaları, farklı kullanım amaçlarına hizmet eder. Ürün çeşitlerini duvar boyamanın yanı sıra otomobil, tekne, oyuncak ve ahşap yüzey boyama işlerinde de kullanabilirsiniz.

Mini boya ve gölge tabancası çeşitleri ile küçük yüzeyleri hızla boyamanız ve dekoratif efektler oluşturmanız mümkün. Ürün modelleri arasında, 5 parçadan oluşan havalı alet seti, mekanik pompalı boya rulosu, uzun ve kısa hava tabancası seti gibi profesyonel kullanıma uygun ürün çeşitleri de bulunur.

Boya Tabancası ile İşler Daha Kolay

Elektrikli boya tabancalarının haznesi, farklı hacim ölçüsüne sahiptir. Açık ve kapalı alan kullanımına uygun özelliklerle dizayn edilen ürünler sayesinde performansınızı artırabilirsiniz. Boya tabancası satın alırken teknik özelliklerini incelemeniz gerekir. Boyayacağınız yüzeye uygun kapasitede bir tabanca seçerseniz hem zamandan kazanır hem de yüksek verim elde edebilirsiniz. Tabanca ile boya yaparken maske ve koruyucu malzeme kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Boya tabancası modellerinden, pompalı boya rulolarından, yedek hazne ve diğer aksesuar çeşitlerinden yardım alarak evinizi, eşyalarınızı ve arabanızı keyifle boyayabilirsiniz.

Büyük boya haznesine sahip ürünler uzun süreli boyama yapmanıza imkân tanır. Kolay kullanacağınız ergonomik tasarımlı modellere yönelerek işinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Hızlı uygulanma ve ekonomik boya kullanımı konforu sunan boya tabancaları farklı fiyatlarla satılır. Ürün fiyatları modellerin kapasitesine, teknik ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Ürünlerin şarjlı veya elektrikli olması da satış fiyatlarını etkiler. Evinizin duvarlarını kendiniz boyamak istiyorsanız kolay kullanımlı boya tabancası modellerinden ve mekanik pompalı boya rulosu seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Aradığınız ürün modellerinin hepsi ÇiçekSepeti’nde ve bir tık kadar yakınınızda! Hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.