İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bozita ÇiçekSepeti’nde!

1903'ten beri kedi ve köpek maması üreten İsveçli marka, küçük bir şirket olma anlayışını devam ettirerek işleri en basit ve en doğal şekilde yaparak üretimini sürdürüyor.

Kedi ve köpek mamalarını doğal, yüksek kaliteli malzemelerle, gereksiz katkı maddeleri olmadan formüle eden Bozita, ÇiçekSepeti’de!

Doğal Bozita Mamalarıyla Mutlu Patiler

Bozita, batı İsveç'in güzel tarım bölgesi Vårgårda'da bulunan fabrikasında hem yaş hem de kuru gıda üretmektedir. Burada - İsveç'in geri kalanında olduğu gibi - çiftçiler dünyanın başka yerlerine göre daha az kimyasal kullanıyor. Ayrıca İsveç hayvancılığı, hayvan refahına odaklanmasıyla ünlüdür, bu da kullanılan hayvansal ürünlerin en yüksek kalitede olduğu ve hormonlar, antibiyotiklerle tedavi edilmediği anlamına gelir. Hayvanlar için oldukça zararlı olan sentetik katkı maddeleri de içermeyen Bozita ürünleri, dört ayaklı dostunuza ihtiyaç duyabileceği vitamin ve mineralleri sağlamak üzere sürekli geliştirilir. Ürün geliştirme, yalnızca mevcut ürünlerin iyileştirilmesi değil, aynı zamanda önemli ölçüde yenilerinin yaratılması anlamına da gelir. Dostlarınızın değişen ihtiyaçlarına göre şekillenen Bozita ürünleri, her yaş ve özel durumda olan evcil hayvanı düşünerek yeni ürünler üretmeye devam ediyor.

Siz de kedi ve köpeğiniz için en iyisini isteyen pati dostlarındansanız, hem sizi hem de sevimli dostunuzu mutlu edecek, besleyici ve güvenilir Bozita ürünleri sizleri bekliyor! Online alışverişe özel indirimli Bozita ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında; size özel fırsatlar ve kolay ödeme koşulları sepette!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.