Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Branda Kılıf

Motosikletinizi kullanmadığınız zamanlarda dış etkenlerden korumak için tercih edebileceğiniz oldukça basit bir yöntem bulunur. Branda kılıf kullanımı ile tozu, kiri, rüzgarı ve hatta yağmuru uzak tutmanız mümkündür. Farklı motor modellerinin boyutlarına uygun şekilde tasarlanan kılıf seçenekleri bulunur.

Motosikletler gibi arabaları da kılıf yardımıyla koruyabilirsiniz. Araba kılıfı branda modelleri, renkleri, materyalleri ve boyutları farklılık gösteren ürünler şeklinde sunulur. Aracınız dış etkenlerden korunması için özel olarak seçilmiş kumaşlardan üretilir.

Dört Mevsim Kullanılabilir Branda Kılıf Modelleri

Yılın her zamanı ve farklı hava koşulları için üretilen branda kılıf modelleri bulunur. Su geçirmez özellikteki kumaşları, aracınızın ıslanmasını engeller. Rüzgarla gelebilecek kir ve tozları uzak tutar. Güneşin zararlı etkilerini de engelleyen bir yapısı bulunur. Gerekli koruma olmadan güneşte uzun süre kalan araçların boyalarının rengi solabilir. Branda kullanımı ile bu sorunun önüne geçebilir, aracınızın orjinal rengini koruyabilirsiniz.

Aracınızla Uyumlu Branda Kılıfları

Aracınız için fazla küçük gelen bir kılıf, yeterli korumayı sağlamaz. Rüzgar ve yağmur gibi yıpratıcı etkiler, açık kalan kısımlardan girerek araca zarar verebilir. Fazla büyük gelen bir kılıfın ise takılıp çıkarılması oldukça zor olur. Pratik bir kullanım sürecinin önüne geçer. Tüm bu durumlardan ötürü, tam olarak araç boyutlarına uyan kılıfların tercih edilmesi önerilir.

Motor ve oto branda kılıf, birbirinden farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Motosikletler için tasarlanan brandalarda, arka çanta uyumlu modeller bile bulunur. Böylece motor arkasına takılan çanta kısmının güvenliğini de sağlayan bir kılıf elde edilir.

Branda Kılıf ile Aracınızı Güvenle Park Edin

Düzenli kılıf kullanımı, hırsızlığa karşı caydırıcı etkiye de sahiptir. Özellikle motosikletlerde önem kazanan bu durum, güvenlik seviyesini artırır. Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren dış faktörlerden uzak kalmasını sağlar.

Yumuşak iç yapısı ile araç yüzeyini çizmeden kullanılan modeller, uygun fiyatlara sahiptir. ÇiçekSepeti üzerinden branda kılıf fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz. Aracınızın boyutlarına uyan ve aradığınız tüm özellikleri sunan brandaları bulabilirsiniz.