Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Braun

Her türlü ihtiyaca cevap veren, ergonomik ve kaliteli ürünlerine sahip Braun ile günlük hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Tıraş makinelerinden epilasyon cihazlarına, kahve makinelerinden blender setlerine kadar geniş ürün seçeneği ile indirimli Braun ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla satın alabilirsiniz. Erişilebilir Braun fiyatları ile dilediğiniz kişisel bakım ya da diğer elektronik cihazlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Braun Kişisel Bakım Ürünleri ile Her Zaman Bakımlı Görünün

Hem kadınlara hem de erkeklere geniş ürün yelpazesi sunan Braun, üzerinde oldukça düşünülmüş olan tasarım ürünleriyle dikkat çeker. Erkekler için farklı seriler ve özelliklerle donatılan tıraş makineleri, üst düzey verim alınabilecek şekilde tasarlanır. Sinekkaydı veya sakal kısaltma gibi birçok fonksiyonu bulunan tıraş makineleri, pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardım eder. Tek seferde birden fazla bakım ürününe ulaşmak için Braun erkek bakım setlerini de satın alabilirsiniz.

Kadınların sıkça kullanıldığı Braun epilasyon aletleri de uzun süre cildin pürüzsüz kalmasını sağlar. Kısa tüylerin alınmasına olanak tanıyan epilasyon cihazları, daha acısız bir işlem için sıcak suda epilasyon yapabilmenize fırsat verir. Kişisel bakım noktasında kadınlara motivasyon kaynağı olan Braun saç düzleştirici modelleri de iyon teknolojisi ile saçların canlılığını koruyarak istenilen şekli alabilmesini sağlar. Saçlarınızın doğal kıvrımlara sahip olması için uygun fiyatlı Braun ürünleri arasından bukle maşalarına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte diş sağlığının korunmasını sağlayan diş fırçalarını da inceleyebilirsiniz.

Teknolojiyi Evinize Getiren Braun Kampanya Ürünleri

Braun ürünleri kişisel bakımın yanında mutfak alanında da hayatınızı kolaylaştıracak çeşitli ürünleri bünyesinde barındırır. Özellikle taşma, damlama ve aşırı ısınma gibi sorunların önüne geçen filtre kahve makineleri, güne enerjik başlamanıza yardımcı olan kahvenize kolayca ulaşmanızı sağlar. Braun blender setleri ise mutfaktaki işlerinizin daha pratik hale gelmesine yardımcı olur. Böylece kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ndeki indirimli Braun ürünleri içerisinden hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun dilediğiniz ürünü hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.