Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bridgedale ÇiçekSepeti’nde!

Outdoor aktiviteler sırasında ayaklarınızın konforlu olması performansınızı doğrudan etkiler. Soğuk havada ayaklarınızın sıcaklığını koruyan, sıcak havalarda da serin kalmasını sağlayan çoraplara ihtiyacınız varsa Bridgedale ürünlerini kullanabilirsiniz. Özel iplikler ve gelişmiş teknoloji ile üretilen Bridgedale markalı çorap çeşitlerini dağcılık, tracking gibi sporlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımlı Bridgedale ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Yüksek Konforlu Bridgedale Ürünleri

Bridgedale ürünleri ilk olarak 40 yılı aşkın süre önce ordu çorabı olarak üretilmeye başlamıştır. 500’den fazla çeşidi bulunan bu çoraplar outdoor aktivitelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Doğa yürüyüşlerine çıkmayı ve kamp yapmayı seviyorsanız kullandığınız ekipmanların bu aktivitelere uygun olması gerekir. Yağışlı ve soğuk havalarda ayaklarınızı sıcak tutmak isterseniz termal özellik taşıyan Bridgedale ürün çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bu çorapları her türlü ayakkabının içine giyebilirsiniz. Termal özelliği bulunmasına rağmen oldukça ince ve konforlu bir yapıları vardır.

  • Bridgedale ürünleri hem yaz hem de kış mevsimi için farklı tasarım özelliklerine sahiptir.
  • Outdoor ayakkabı modellerinin içine giyilebileceği gibi hafif yapıdaki diğer ayakkabılarla da kullanılabilir.
  • Özel geliştirilen üretim teknolojisi sayesinde yüksek performanslı nem ve ısı kontrolü sağlar.
  • Uzun süreli yürüyüşlerde Bridgedale ürünlerini kullanarak darbe emici yastıklama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kampanyalı Bridgedale Fiyatları

Bridgedale ürünleri konfor, kuruluk ve ısı kontrolü sağlamak için tasarlanır. Her mevsim koşuluna uygun seçeneklerle karşınıza çıkar. Kaliteli iplik lifleri kullanılarak üretilen bu ürünler ayağınızda yokmuş hissi uyandırır. Bridgedale tarafından geliştirilen özel bir teknolojisi ile üretilen çoraplar oldukça sıkı denetimlerden geçirilir. Ürünlerin kalite testleri dünya üzerindeki farklı iklim özelliklerine sahip alanlarında yapılır. Kadın, erkek ve çocukların beden özelliklerine uygun çok sayıda model bulabilirsiniz.

Bridgedale ürünlerinin fiyatları kullanılan iplik kalitesi ve üretim teknolojilerine bağlı olarak belirlenir. Kampanya fırsatlarından faydalanarak Bridgedale ürünlerine indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Uzun ya da kısa bilek boyuna sahip olan modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı ve yüksek konforlu Bridgedale ürünleriyle doğa sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Bridgedale outlet ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.