İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Brit Care Super Premium Mamalar

Sevimli dostlarınızın beslenmesi ve güçlenmesi sizin için oldukça önemli, Brit Care için de öyle! Süper premium kedi ve köpek mamaları ile tüketicilerin güvenle takip ettiği ve sevimli dostlarının da en sevdiği markalardan biri olan Brit Care, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Ürünlerinde sadece Avrupa Birliği’ndeki tedarikçilerden gelen kaliteli içerikleri kullanan Brit Care, dostlarınızın konforunu ve sağlığını en az sizler kadar önemsiyor. Hazırladıkları taptaze ve sağlıklı ürünlerinde, sadece doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri kullanan, sentetik ya da protein ikameleri kullanmayan Brit Care; yüksek kalitede üretim yapıyor. ISO 9001 kalite standartları altında üretim aşamalarını gerçekleştiren Brit Care mamalarına ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Kedi ve Köpek Mamaları

Brit Care mamalarının üretiminde görev alan profesyonel kişiler de yetiştirici ve ev hayvanı sahiplerinden seçiliyor. Böylece Brit Care, kedi ve köpeğinizin ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçlara yönelik üretim yapan bir marka olma özelliğini taşıyor. Sevimli köpek dostlarınızın vücudunu çevredeki olumsuz etkilere karşı koruyan mamalar, özenle seçilen etlerle hazırlanıyor. Üstelik hipoalerjenik olan bu mamalar, köpeğiniz için hazmı kolaylaştırıcı bir özelliğe de sahip.

Kediler için de süper premium mamalar üreten Brit Care, her kedinin yaşını ve yaşadığı ortamın özelliklerine göre doğan ihtiyaçlarının da farkında. Kedilerin günlük ve rutin ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdikleri formüllerle birbirinden çeşitli kedi mamaları üreten Brit Care, kedinizin sağlığına ve beslenmesine önemli anlamda destek oluyor.

Sevimli dostlarınızın sağlığını önemseyen, bağışıklık sistemini güçlendiren ve hastalıklardan koruyan, yaş, kuru ve ödül maması seçenekleriyle Brit Care ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Brit Care mamalarındaki kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.