İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Brit Care

Kediler ve köpekler için sağlıklı mamalar mottosuyla üretim yapan Brit Care markası ÇiçekSepeti’nde! Köpeğinizi kolayca sindirebileceği tahılsız mamalar ile ödüllendirmek isterseniz uygun fiyatlı Brit Care ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Yeni Sezon Brit Care Fırsatları

Yavru kedi ve köpekler için çok özel ürünler sunan marka onların gelişimini en iyi şekilde destekliyor. Brit Care Mineral Jambon ve Deniz Yosunlu Yavru Köpek Ödülü bu ürünlerin en iyi örneklerinden biri. Kollajen, somon yağı, fulvik asit ve antioksidan kaynağı kavun özünü içeren bu ödül maması, genç bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm unsurları sunuyor. ÇiçekSepeti’nin Brit Care kampanya fırsatlarını yakalamak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorkshire Terrrier’lere Özel Outlet Brit Care Ürünleri

Kedi ve köpeklerin yaşadığı sağlık problemleri ırklarının genel özelliklerinden kaynaklanır. Bu yüzden Brit Care, kedi ve köpeklerin yaşına uygun mamaların yanı sıra bazı cinslere özel ürünler de hazırlar. Bu sayede cins köpeğinizin olası sağlık sorunlarını önlemeniz mümkün. Örneğin, Yorkshire Terrier cinslerinde sık sık görülen cilt ve tüy sorunları için, onlara özel hazırlanan mamaları kullanabilirsiniz. Tahılsız ve hipoalerjenik bir içeriğe sahip olan Yorkshire mamaları, papatya, adaçayı ve karanfille desteklenerek daha parlak tüy görünümü sağlıyor. Bu özel mamaların hepsini ekonomik Brit Care fiyatları ile ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün.

Yıl Boyunca İndirimli Brit Care Ürünleri

ÇiçekSepeti hayvanseverleri mutlu etmek için Brit Care ürünlerine yıl boyunca sürpriz indirimler uyguluyor. ÇiçekSepeti’ni düzenli olarak takip ederek bu fırsatları yakalayabilir ve kedileriniz için son derece sağlıklı gıdalar sipariş verebilirsiniz. Yavru kediler için tavuklu, yetişkin kediler için somonlu, kısır kediler içinse tahılsız mamalar bulunuyor. Evcil kedinizi ya da bakımını üstlendiğiniz sokak kedilerini Brit Care güvencesiyle beslemek için hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.