Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Brita ÇiçekSepeti’nde!

Şebeke suyunun içilebilir bir kıvama getirilmesini sağlayan filtre ve sürahiler tasarlayan Brita 1966 yılında Almanya merkezli olarak üretim hayatına başlamıştır. Yumuşak içimli ve ideal pH değerine sahip su içme deneyimi yaşamak isterseniz Brita ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Brita ürünleri suyun tadını ağırlaştıran maddeleri ve kireci filtreler. Lezzetli sulara ulaşmanızı kolaylaştıran Brita çeşitlerini Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz.

Suyun Lezzetini Artıran Brita Ürünleri

Brita ürünleri arasında doğrudan şebeke hattına bağlanabilen filtreler ve evsel kullanıma uygun sürahiler vardır. Brita Aluna su arıtmalı sürahi evsel kullanım için oldukça idealdir. Şık tasarımlı Brita sürahiyi buzdolabında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Brita kullananlar şişelenmiş su tüketmek yerine doğrudan şebeke suyundan aldıkları suyu filtreleyerek içebilirler. Pratik bir kullanım imkanı sunan sürahilerin değiştirilebilir filtreleri vardır. Sürahi filtrelerinde bulunan iyon değiştirici inciler musluk suyundaki ağır metalleri temizler.

Brita Maxtra filtre kireç birikimini önleyerek suyun tadını yumuşatır. Maxtra ile filtrelediğiniz sularla hazırlayacağınız çay ve kahvelerin aromasını daha fazla hissedebilirsiniz. Maxtra filtreleri dört haftada bir değiştirebilirsiniz. Aluna XL sürahi modelinde Brita Maxtra XL filtre kullanmanız gerekir. Brita markalı sürahi çeşitlerinin kapak ve gövde bölümlerini elde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Filtre ömrünü kapak üzerindeki göstergelerle takip edebilirsiniz.

Brita Sürahi ve Filtre Fiyatları

Brita ürünleri arasında pratik kullanımlı sürahi çeşitlerinin yanı sıra doğrudan musluğa bağlayabileceğiniz filtre sistemleri de vardır. Markanın On Tap musluk üstü filtre çeşitleri 600 kullanıma kadar dayanıklıdır. Sürahi sisteminde olduğu gibi güçlü iyon değiştirici inciler sayesinde suyun içindeki istenmeyen maddeleri ve kireci ayrıştırır. Geriye lezzetli ve yumuşak içimli bir su bırakır. Bu sularla sıcak ve soğuk içecekler hazırlayabilirsiniz. Hangi sistemi alacağınıza karar veremiyorsanız Brita yorum detaylarına göz atabilirsiniz.

Brita fiyatları ürün özelliğine göre değişebilir. Uygun fiyatlı sürahi ve musluk üstü filtre çeşitleri sayesinde tasarruf sağlayabilirsiniz. Brita kampanyaları sayesinde birden fazla filtre alarak uzun süre kullanabilirsiniz. Markanın sürahi çeşitleri buzdolaplarındaki içecek rafına sığacak şekilde tasarlanır. Pratik kullanımlı sürahi ve filtre çeşitlerine Brita indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Brita ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.