Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Broş Takı

Genellikle gömlek, ceket ve fularların üzerinde şık bir duruş sergilemek amacı ile kullanımı tercih edilen broş seçenekleri ile farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Kendi zevkinize ve giyimde tercih ettiğiniz tasarımlara göre bir seçim yaparak aklınızdaki görünümü oluşturabilirsiniz. Giyim tarzınıza broş gibi ince ve ilgi çekici bir detay kullanımı sayesinde farklı bir hava katmanız da mümkün. ÇiçekSepeti'nin şık ve özgün broş takı tasarımları birbirinden farklı özellikler ile üretilir. Doğal taşlarla, klasik gümüş ve altın modelleri veya sıra dışı özgün tasarımları ile tüm broş modelleri içerisinden dilediğinizi alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve kullanımda sağladığı birçok farklı avantaj sayesinde ÇiçekSepeti üzerinden dilediğiniz broş modelinin siparişini verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde kullanmaya başlayarak kendi modanızı yaratabilirsiniz.

Her Zevke ve Yaşa Uygun Broşlar

Giyim ve aksesuarda takip ettiğiniz tarz ister klasik, ister spor olsun birbirinden farklı broş seçenekleri ile kıyafetlerinize farklı bir duruş katabilirsiniz. Farklı materyaller ile tasarlanan broşlar, farklı etkinlik ve planlarınızda kullanabileceğiniz takılar arasında yer alır. Tüm broş modellerinin detaylı bir şekilde el işlemesi ile tasarlanarak görüntülerinde yarattığı eşsiz hava ile birlikte kendinize uygun bir tarz yaratabilirsiniz. Telkari, ametist ve akik gibi doğal taşlı broş tasarımlarını tişört, ceket, gömlek ve fuarlarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Fuları takma şeklinizi broş kullanımına göre seçebilirsiniz. Tişört, gömlek ve ceketlerinizin yaka kısımlarını birleştirebilir veya tek yaka üzerinde uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Gece davetlerinde, resmi etkinlikler ve önemli günlerde tercih ettiğiniz giyim tarzında etkileyici bir detaya sahip olabilirsiniz. Günlük kıyafet seçimlerinizde de kullanabileceğiniz broş çeşitleri ile vintage modasını geri getirebilirsiniz.

Modern ve Klasik Broşlar

Her yaştan ve tarzdan moda takipçilerinin kendine uygun bir model bularak keyifli bir şekilde kullanabileceği broş modelleri zengin tasarımlara sahiptir. Oldukça zarif ve şık tasarımlara sahip olan gümüş broş, altın, rose broş modelleri yardımı ile hareketli giyim stilleri oluşturabilirsiniz. Şık bir akşam yemeğine çıkarken yakanıza takacağınız bir broş modeli ile romantik bir görünüm sergileyebilirsiniz. Sade elbise ve kıyafetlerinize kolay bir şekilde şık bir duruş katacak olan broşlar sayesinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Kıyafetlerinizde yer alan diğer detaylara ve takmayı tercih ettiğiniz aksesuarlara uyumlu broş modelleri alarak pratik bir kullanım alanı yaratmanız mümkün. Sık tercih edilen, klasik broş tasarımlarının yanı sıra farklı, modern ve yenilikçi tasarımlara da sahip olan zengin broş modellerine ÇiçekSepeti ile hemen ulaşabilirsiniz.

Şık Broş Modelleri ve Uygun Fiyatlar

Boyutları ne kadar küçük olursa olsun, girdiğiniz her ortamda mutlaka ilgileri üzerine çekecek olan broşları hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Tek renk, çift renk veya daha fazla renkli tasarımlar ile beğeninize sunulan ürünleri her türlü kıyafetinizle uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz. Doğal taşlar, inci, parlak işlenmiş taş ve çeşitli şekiller ile üretilen broş seçeneklerinden sizi en çok yansıtanları alabilirsiniz. Farklı tasarımlı ürün modellerini alarak her türlü etkinlik öncesinde takı seçimlerinizi daha kolay ve keyifli bir hale getirme fırsatını kaçırmayın. Şahmeran gibi çeşitli şekil ve etnik desenlerin kullanıldığı broşlarla etkileyici bir duruşa sahip olmanız da mümkün. Yalnızca, yenilikçi tasarımlı broş seçenekleri arasından tercihler yaparak yeterince gösterişli bir aksesuar kullanabilirsiniz. Onlarca farklı saç modeli ile broşunuzun daha net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Işıltılı, düz renkli, farklı desenlere sahip olan kıyafet çeşitleri ile bir arada kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin fırsatlarla dolu, uygun fiyatlı broş tasarımlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kendinize en çok uyan ürünün siparişini kısa süre içerisinde tamamlayın.