Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bulaşık Eldiveni

Günlük hayattaki en büyük temizlik rutinlerinden biri olan bulaşık yıkamak, yardımcı ürünlerle çok daha pratik ve eğlenceli bir hale gelebiliyor. Bulaşık eldiveni de bu ürünlerin başında geliyor. Bulaşık yıkarken birçok kimyasal maddeye maruz kalan ellerinizi korumayı hedefleyen bu ürün, aynı zamanda farklı çeşitleriyle bulaşık yıkamanızı da kolaylaştırıyor. Farklı ebatları, farklı renkleri ve farklı özellikleri bulunan bulaşık eldiveni modelleri, kullanım ihtiyacınıza göre çeşitlenebiliyor. Bazı modeller bulaşıkları tutmayı kolaylaştırırken, bazı modeller ise ellerinizi maksimum seviyede korumayı hedefliyor. Siz de bir bulaşık eldiveni almadan önce, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir modeli sepetinize eklediğinizden emin olmalısınız. Kaliteli ve bütçenize en uygun bulaşık eldiveni modelleri için mutlaka Çiçeksepeti’ne göz atmalısınız! Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek online alışveriş yolu ile siparişinizi tamamlamayı unutmayın!

Bulaşık Eldiveni Nedir?

Bulaşık eldiveni, bulaşıkları yıkarken elinizde oluşabilecek problemleri engellemek amacıyla kullanılan bir üründür. Aynı zamanda temizlik eldiveni olarak da kullanılan bulaşık eldivenleri, uluslararası koruyucu standartlarına uygun olarak üretilir. Üretiminde lateks, nitril ve vinil gibi malzemeler kullanılan bulaşık eldivenleri, oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir. Her iki ele de giyilebilen, tıpkı normal bir eldiven gibi parmaklarınız için özel kısımları bulunan ve genellikle bileğe kadar olan bulaşık eldivenleri, farklı boy seçenekleriyle de karşınıza çıkıyor. Özellikle dirseğe kadar olan modeller, hem bulaşık yıkama sırasında hem de ev temizliği sürecinde büyük kurtarıcınız oluyor. Çiçeksepeti’nde yer alan bulaşık eldiveni çeşitlerini inceledikten sonra, sizin için en uygun olan ürünü sepetinize ekleyerek dakikalar içinde satın alabilirsiniz.

Bulaşık Eldiveni Ne İşe Yarar?

Bulaşık eldiveninin temel amacı, ellerinizi korumaktır. Çünkü bulaşık yıkarken kullanılan deterjanlar, içlerindeki ağır maddeler nedeniyle ellerinizi yıpratır. Eğer bir bulaşık eldiveni kullanırsanız, bu kimyasal maddelerin ellerinize temasını engelleyebilir ve aynı zamanda bakımlı ellere sahip olabilirsiniz. Bulaşık eldiveni modelleri, ellerinizi sadece deterjanlara karşı değil, sıcak ve soğuk suya karşı da korur. Çünkü gereğinden fazla sıcak ya da soğuk su ile temas etmek, ellerinizin çatlamasına ve tahriş olmasına neden olur. Suyun sıcak ya da soğuk olma etkisini biraz da olsa azaltan bu eldivenler, istenmeyen kazaların olumsuz sonuçları karşısında da ellerinizi korur. Örneğin bulaşık yıkarken kırılan ya da çatlayan bardak, tabak gibi ürünlere direkt temas etmenizi engeller. Lateks gibi bir koruyucu plastik kullanılan bulaşık eldivenleri, ellerinizin kesilmesinin ve doğrudan zarar görmesinin önünü keser. Çiçeksepeti’nde, ellerinizi koruyan ve kolayca kullanabileceğiniz bulaşık eldiveni çeşitleri sizi bekliyor!

Bulaşık eldiveni çeşitleri sadece ellerinizi korumakla kalmıyor. Son dönemde özel olarak tasarlanan sihirli bulaşık eldiveni modelleri, aynı zamanda bir bulaşık süngeri kullanmadan kirli ürünleri temizlemenize yardımcı oluyor. Sünger ve eldiven birleşimi olarak tasarlanan bu modeller, özel bir silikon fırça yapısına sahip oluyor. Kirli yüzeye bir miktar deterjanla birlikte uygulandığında temiz sonuçlar almanızı da sağlıyor. Bu sayede bulaşık eldiveniniz hem ellerinizi koruyor hem de bulaşıklarınızda biriken kirlerin temizlenmesini bir hayli kolaylaştırıyor. Çiçeksepeti’nde sihirli bulaşık eldiveni çeşitlerini bulabilir ve bütçenize uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bulaşık Eldiveni Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Çiçeksepeti’nde yer alan bulaşık eldiveni çeşitleri arasında seçim yaparken, el bedeninize göre tercih yapmanızda fayda var. Çünkü elinize tam oturmayan ya da elinizi sıkan bir eldiven ile temizlik yapmak, sandığınızdan daha zor olabilir. Aynı zamanda klasik bulaşık eldivenleri kadar popüler olan sihirli, kendinden fırçalı bulaşık eldivenleri de bir şans vermeniz için Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Bütçenize dost olan uygun fiyatlı bulaşık eldiveni çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!