Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Burberry Parfüm

Koku, insan hafızasında özel bir yer edinir. Öyle ki bazen hiç hatırlamadığınız bir yeri veya bir kişiyi hissettiğiniz bir kokuyla bağdaştırarak çıkarabilirsiniz. Bu nedenle kokular, insanları her yönüyle her zaman büyüler. Koku denildiğinde ise akla tabii ki her şeyden önce parfümler geliyor. Stilin kusursuz bir tamamlayıcısı olan parfüm, kadın ve erkeklerin her ortamda fark edilmesini sağlar. Tenin özelliklerini ve yaşam tarzının dışa vurumudur. Dünyaca ünlü lüks ürün markası Burberry, büyüleyici kokularıyla eşsizliğin enerjisini hissetmenizi sağlar. Her zevke hitap eden Burberry parfüm serileri; çiçeksi, meyveli, aromatik ve özel kokularla eşsiz bir harmoni yaratır. Gündüz ve gece stillerinin en iyi tamamlayıcısı olacak Burberry parfüm seçeneklerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Burberry Erkek Parfüm Çeşitleri

Kendine has, sade, karizmatik ve stil sahibi… Yarattığınız özgün stili kusursuza ulaştırmak için kokunuzun da sizi yansıtması gerekir. Birçok farklı esansı bir araya getiren parfüm seçenekleriyle kendi karakterinizi gittiğiniz her yerde hissettirebilirsiniz.

  • Erkek parfümleri, genelde daha hatırda kalan ve “Ben burdayım.” dedirten türden kokulardan oluşur. Çünkü kusursuz bir stilin olmazsa olmazı kendine güven ve özgünlüktür. Her tarza ve duruma uygun Burberry erkek parfüm çeşitleri arasından kendi tarzınızı yansıtan parfümü seçerek mükemmelliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
  • Parfüm seçerken ilk dikkat etmeniz gereken konu tarzınızdır. Spor şıklığı için ayrı, klasik stil için ayrı ve gece davetleri için farklı ilham veren kokular tercih edilmelidir. Burberry erkek parfümleri, her an ve her durum için size kusursuzu sunar. Örneğin; odunsu kokularla ilk duyumsandığı anda baskın karakterinizi hissettirebilir ve daha sonrasında gelen ferahlıkla size olan güveni tazeleyebilirsiniz. Baharatlı kokular ise erkeksi bir izlenim bırakmanın en iyi yoludur. Gündelik kullanım için ise ferahlık ve rahatlık sunan okyanus esintileri, meyveler ve çiçek özleri tercih edilebilir.
  • Burberry classic edt 100 ml erkek parfüm, Burberry Weekend, Mr. Burberry, Burberry Brit Rhythm gibi özel parfümler, en çok tercih edilen kokular arasında yer almaktadır. 100 ml, 90 ml veya 50 ml gibi özel parfüm şişelerinde sunan bu kokular, özel deodorantlar ile kullanılarak daha kalıcı ve belirgin hale getirilebilir. Özellikle Burberry Classic, hem deodorant hem de parfüm olarak mükemmel bir üründür. Gün içinde, spor öncesi veya sonrasında, sıcak yaz günlerinde kullanım için oldukça uygundur.

Burberry Kadın Parfüm Çeşitleri

Kokular, kadın tarzını oluşturmada önemli bir yere sahiptir. Duygulara hitap eden özel kokular sayesinde sıradışı ve yaratıcı bir etki bırakmak mümkündür. Burberry parfüm kadın çeşitleri, gün içerisinde tazeleyici enerjisiyle modunuzu yükseltirken özel günlerde hafızalardan silinmeyen özgün bir etki bırakmanızı sağlar.

  • Güzellik ve zarafetin eşsiz birleşimi kadın stilinin en mükemmel halini ortaya koymanızı sağlar. Kendi tarzını oluşturmak isteyen her kadın önce kıyafetlerine sonrasında da kokusuna önem verir. Çünkü bilir ki koku hem ilk izlenim hem de hatırda kalmak için anahtar bir role sahiptir.
  • Burberry kadın parfüm seçeneklerinde öne çıkan kokular daha çok tazeleyici, etkileyici ve harekete geçiren kokulardır. Özgüveni, gücü ve kadınsı enerjiyi dışa vurmak için özel kokuları tercih etmek gerekir. Çiçekler, kadın parfümlerinin en temel notalarında yer alır. Her an ve her durumda iyi hissetmenizi sağlayan çiçek notaları, baharı hissettirir. Meyveli notalar ise yaz akşamları gibi özel anları hatırlatan kokulardır. Özel davetlerde odunsu kokularla sofistike bir stil sergileyebilir, güçlü ve zarif tarzınızı yansıtabilirsiniz.
  • Burberry Classic, Burberry Body parfüm, Burberry Touch ve The Beat gibi stil sahibi kokular arasından kullanım alanınıza ve tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Özgün olmanın verdiği özgüveni her an kullanmak için Burberry, en doğru seçim olacaktır.
  • Burberry parfüm etkisini artırmak ve kalıcılığı uzatmak için Burberry tarafından özel formüle edilen deodorantları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Parfümünüz ile aynı serideki kokular tercih etmeniz, gün içerisinde sadece deodorant ile kusursuz kokunuzu sürdürmenizi sağlar. Ayrıca spor sonrasında veya öncesinde deodorantı kullanabilirsiniz.
  • Seçim yaparken parfümün üst, orta ve dip notalarında nelerin olduğuna dikkat etmeniz, uzun süren etkinin nasıl kokular yayacağını anlamak için önemlidir. Ayrıca ten uyumu ve teninizi yardımcı bakım ürünleri ile desteklemeniz, parfümün etkisini daha kalıcı hale getirecektir.

Burberry parfüm fiyat skalası; parfümün boyutu, barındırdığı kokular, stili ve kullanım alanları gibi özelliklere göre değişir. Kusursuz stilinizi tamamlayacak Burberry parfümleri, en uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.