Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Burts Bees ÇiçekSepeti'nde!

Doğal içerikli kişisel bakım malzemeleri üreten Burts Bees her yaştan insanın severek kullandığı bir markadır. El, ayak, dudak, cilt, anne ve bebek bakım ürünleri bakımından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Burts Bees ürünleri bitkisel özelerle formüle edilen doğal içerikler kullanılarak üretilir. Kendiniz ve bebeğiniz için kullanabileceğiniz Burts Bees ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Doğal İçerikli Burts Bees Bakım Ürünleri

Amerikan kozmetik markası olan Burt’s Bees ürünleri arasında el ve vücut kremleri ile dudak bakımı için kullanabileceğiniz stickleri bulabilirsiniz. Markanın bal özleriyle güçlendirilen narlı dudak kremi kuru ve çatlamış dudakları onarır ve ışıltı kazanmasına yardım eder. Burts Bees Red Dahlia çiçek özleri kullanılarak formüle edilen içeriği ve vişne aroması sayesinde dudaklarınıza kırmızı renk verir. Burts Bee ürünlerinin içeriğinde ftalat, paraben ve petrokimyasal maddeler bulunmaz.

Burt Bees ürünleri kullananlar temizleme, arındırma, nemlendirme gibi işlemler için doğal içerikli bir yönteme sahip olur. Shea yağı, bal, zencefil, deniz yosunu gibi doğal içeriklerle üretilen Burts Bees ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Tırnak bakımı için markanın limon özlü kütikül gidericilerini ve nemlendirici kremlerini tercih edebilirsiniz. Bebek bakım yağı ve pişik kremi çeşitlerinden de bebek bakımında faydalanabilirsiniz.

Burts Bee Bakım Ürünleri Fiyatları

Burts Bees Mama Bee anneler için özel olarak geliştirilmiştir. Hamilelik nedeniyle göbek bölgesinde oluşan çatlakları gidermek için bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde cildiniz esneklik kazanabilir. Krem ve yağ formdaki ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çatlak giderici olarak Burt’s Bees kullananlar kısa sürede sonuç aldıklarını söylüyor. Hızlı kilo alıp verme ve hamilelik gibi durumlarda Mama Bee kullanarak cildinizi koruyabilirsiniz.

Ürün içerikleri ve etki alanları hakkında da bu yorumlardan faydalanabilirsiniz. Burt’s Bees fiyat aralıkları ürün içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kampanyalardan yararlanarak Burt’s Bees ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu bakım ürünlerini kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Doğal içerikli Burts Bees ürünlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.