Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Burun Aspiratörü

Yenidoğan bebekler belli bir dönem boyunca sadece burundan nefes alır. Bu nedenle bebeğinizin yaşam kalitesinin yüksek olması ve sağlıklı bir gelişim gösterebilmesi için tüm önlemlerin almanız gerekir. Burun aspiratörü, bu konuda büyük kolaylık sağlayan ve ihtiyacınız olduğunda yardımınıza koşan en önemli araçlardan bir olma özelliğini gösterir. Malzemesine ve kullanış şekline göre farklılık gösteren ucuz fiyatlı burun aspiratörlerine ÇiçekSepeti ile hızlı bir şekilde ulaşabilir, bebeğinizi burun tıkanıklığından kurtarabilirsiniz.

Bebeklere Rahata Nefes Aldıran Burun Aspiratör Modelleri

Yeni doğan döneminden başlayarak ilerleyen süreçlerde devam eden burun tıkanıkları, küçük çocuklarda sık rastlanan problemler arasında yer alır. Bebeklerin burun bölgesinde biriken ve nefes almasında zorlanmaya neden olan mukusları temizlemek için bebek burun aspiratörü kullanabilirsiniz. Burun tıkanıklığını önleyen burun aspiratörlerinin iki farklı çalışma yöntemi bulunur. Pompalı olan modeller, burnun içerisindeki kalıntıları hava yardımıyla çıkarır. Diğer çalışma yöntemi ise nazal aspiratör modellerinde yer alır. Bu aspiratörler hava yerine oksijeni kullanarak temizleme işleminin gerçekleşmesini sağlar. Basit çalışma prensibine sahip olan bu cihazlar sayesinde bebeğinizin burun bölgesindeki fazlalıkları kolayca temizleyebilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Burun Aspiratörü Çeşitleri

Bebeğinizin burun bölgesinde biriken ve rahat nefes almasını engelleyen mukusları bilinçli bir şekilde temizleyebilmek için elektrikli burun aspiratörü modellerinden de faydalanabilirsiniz. Bu ürünler, küçük çocukların canını yakmadan burun temizliği gerçekleşmesini sağlar. Kullanımı oldukça basit olan burun aspiratörlerinin uyguladığı vakum gücü, burun içerisinde biriken akıntı ve mukusları rahatlıkla çeker. Kısa bir süre içerisinde burun kanallarının temizlenmesini sağlayan cihazlar, çocukların burnuna zarar vermez. Bunun yanında temizleme işlemi sırasında bebeklerin acı hissetmesine de engel olur. Yan etkisi olmayan ve 0-6 yaş grubundaki çocuklarınız için kullanabileceğiniz burun aspiratörü çeşitleri sayesinde bebeğinizin sağlıklı bir solunum yapmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Elektrikli cihazlarda bulunan bir aparat uygulanan basıncın gücünü azaltarak emme işlemini dışarıdan gerçekleştirir. Böylece bebeklerin burnunun içerisinde bulunan doğal mukoza da zarar görmez. Bu ürünleri sadece yatarken değil, aynı zamanda üşütme gibi problemler karşısında oluşan burun tıkanıklığını açmak için de kullanabilirsiniz. Elektrikli modellerin yanı sıra pilli burun aspiratörü çeşitlerine de yer verilir. Burun aspiratörlerinden maksimum fayda alabilmek ve bebeğinizin canını yakmamak için steril okyanus suyu ya da kimyasal madde içermeyen fizyoloji gibi ürünler bebeğinizin burun içini nemlendirebilirsiniz.

Hem İşlevsel Hem de Hijyenik Bir Kullanım Sunan Burun Aspiratörleri

Babyhope, Bebedor, Chicco, Otribebe, Wee ve Wee Baby gibi markalar tarafından üretilen burun aspiratör çeşitleri, bebeklerin gelişim döneminde ebeveynlerin en büyük kurtarıcılarından biri olur. Solunum sisteminin verimli şekilde çalışmasına yardımcı olan bu araç, sağlıklı bir gelişim sürecinin yaşanmasına da etki eder. Zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilen yumuşak burun aspiratör ucu, aspiratörün kullanım etkisini daha fazla artırır. Kullanım talimatlarını tam olarak uyguladığınız takdirde bebeğinize zarar vermeyeceğiniz gibi daha rahat uyku uyumasına da yardımcı olabilirsiniz. Böylece bebeğiniz güne daha enerjik başlar. Kolayca temizlenebilen burun aspiratör uçları hijyenik bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra eskiyen başlıkları değiştirmek için burun aspiratörü yedek uç çeşitleri de üretilir. Kullanıcıların ihtiyacına göre 3, 5 ve 10 olmak üzere farklı adetlerde paketlenen ürünler arasından bütçenize en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Erişilebilir burun aspiratörü fiyatı sayesinde bebeğinizin uyurken daha rahat nefes almasını sağlayabilir, hastalıklardan korunması için önlem alabilirsiniz. Burun tıkanıklığı ile mücadele eden ve başucu kurtarıcınız olacak ucuz burun aspiratör çeşitlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.