İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Burun Bandı

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku hayat kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Çünkü iyi dinlenmeyen bir bedenin sağlıklı kalması oldukça zordur. Nefes problemleri ve horlama gibi sorunlar nedeniyle uyku sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilen burun bantları, daha rahat bir uykunun kapılarını aralamanızı sağlar. Sadece uyku problemi yaşayanlar değil daha iyi nefes almak ve doğru nefesle performans artırmak isteyenler de burun bantlarını tercih eder. Özellikle sporla uğraşan kişilerin nefes almayı kolaylaştıran bu ürünlere olan ilgisi oldukça fazladır. Burun kanallarını harekete geçirerek daha çok havayı içinize çekmenize olanak tanıyan bu bantlar sayesinde tek bir nefesle daha fazla güç toplayabilir, akciğer kapasitenizi arttırarak uğraştığınız spor alanında daha iyi performansla ulaşabilirsiniz. Burun bantları dışında burnun şeklinden memnun olmayanlar için özel olarak üretilen burun aparatları, burnu sabit bir şekilde tutarak istenilen şekli almasına yardımcı olur. Düzenli olarak kullanılması sonucunda burun incelir, güzelleşir ve pürüzsüzleşir. Daha iyi uyku ve nefes için burun bantları ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen sipariş oluşturarak uygun fiyatlı alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı Nefes İçin Burun Bandı Ürünleri

Günlük hayatı oldukça etkileyen uykusuzluk ve doğru nefes alamama problemlerinin üstesinden gelmek için burun bandı ürünleri oldukça iyi yardımcılardır. Eğer bu tarz problemleriniz var ise burun bantları size yardımcı olabilir. Fakat öncesinde doktorunuza danışmanız ve doğru ürünü kullanmak için tavsiye almanız en doğru yöntem olacaktır.

  • Burun bantları, uyku problemi ile nefes sorunu yaşayanlar için en etkili yöntemleri sunan ürünler arasında yer alır. Mevsimsel alerji sonucunda nefes darlığı yaşıyor veya astım gibi sağlık sorunları nedeniyle nefes almakta zorlanıyorsanız burun bandı kullanmak size yardımcı olacaktır.
  • Burun bandı nefes kanallarının rahatlamasını sağlayarak daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. Burun bandı kullanımı sırasında kontrollü nefes egzersizleri yaparak nefes kapasitesini artırabilirsiniz. Bu sayede nefes alma ve verme sıklığınız ile ritminiz bir düzene oturacaktır.
  • Uyku problemi yaşıyorsanız ve bunun nefes almanızla bir ilgisi var ise burun bandı sorunun çözümünde size yardımcı olabilir. Uyku apnesi olarak bilinen solunum rahatsızlığı nedeniyle birçok insan uykusuzluk yaşamaktadır. Bu sorunun önüne geçmek için burun bandı kullanabilir, burun kanallarının daha rahat çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • Uyku apnesi dışında ani nefes kesilmesi ya da psikolojik olarak uykuya hazır olamama gibi sorunlar yaşıyorsanız burun bandı ürünleri bu konuda da size yardımcı olacaktır. Gece yatmadan önce takacağınız burun bandı nefesinizi düzenleyerek sizi uykuya hazır bir hale getirecektir. Doğru nefes alışverişi ise bedeninizi sakinleştirerek uykuya daha rahat dalmanızı sağlayacaktır.

Horlama Önleyici Burun Bantları İle Kaliteli Uyku

Uyku apnesi sonucunda ya da burunda var olan bazı problemler nedeniyle ortaya çıkan horlama, çoğu kişi için uykusuz gecelere neden olur. Sadece kişinin kendisini değil, birlikte yaşadığı insanların da uykusunu etkileyen bu sorunla başa çıkmak için doktor tavsiyesi ile burun bandı kullanılabilir. Kolay nefes almayı sağlayan burun bantları uyku kalitesini artıracak ve horlama sorununun çözümüne yardımcı olacaktır.

  • Horlama sorunu nedeniyle uyku problemi yaşamak tüm hayatınızı etkileyen bir sorundur. Kalitesiz uyku zihnin bulanıklaşmasına ve gün içinde erkenden yorulmasına neden olur. Ayrıca dikkat dağınıklığı ve odaklanma gibi sorunlarda uykuyla doğrudan ilişkilidir.
  • Mevsim geçişlerinde ve alerjik reaksiyon sonucunda burun tıkanıklığı yaşayan bireyler geçici olsa da horlama sorunu yaşayabilir. Bu dönemlerde kullanacağınız burun bandı ürünleri ile daha rahat uyuyabilirsiniz. Ayrıca burun spreyleri ile burnu açarak desteklemeniz rahatlamanızı sağlayacaktır.
  • Burun bantları ve burun aparatları, burun yanaklarının dışa doğru açılmasını sağlayarak hava yolunu genişletir. Bu sayede daha rahat nefes alırsınız. Burun bandına ek olarak yüksek yastık kullanmak, burun spreyi ile desteklemek horlama sorununun önüne geçmede size yardımcı olacaktır.
  • Horlama önleyici ağız stripleri, gece boyunca ağızda kalarak yumuşak dokuların titreşimini azaltır. Bu ürünlerle beraber kullanacağınız burun bantları, nefes kalitenizi yükselterek nefis bir uyku çekmenizi sağlar. Horlama engelleme konusunda son olarak ağız içi protezleri tercih edebilirsiniz. Bu protez ürünleri alt çene ile dili ileri doğru iterek nefes almayı kolaylaştırır. Bu da horlamayı engeller.
  • Burun bandı fiyat skalası; marka, sunduğu özellik ve kutu içerisinde çıkan bant sayısı gibi konulara göre değişkenlik gösterir. Burun bandı ürünlerini alırken tek kutu almak yerine düzenli kullanım için çok sayıda kutu almak fiyat olarak daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır.

Breathe Right, Getwell, Kifidis başta olmak üzere en iyi markaların burun bandı ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla hemen sipariş ederek kaliteli nefes almanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.