Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Busso ÇiçekSepeti’nde!

1960 yılında sektöre adım atan Buluş Spor 1990 yılından itibaren kondisyon aletleri ile (koşu bantları,kondisyon bisikletleri,eliptical ve step cihazları,kürek ve yatay bisikletler) spor sektörünün içinde yerini alan ithalatçı firmalardan biridir. Buluş Spor fitness aletleri konusunda dünyaca bilinen Busso, V-fit ve Sportek gibi markaların Türkiye de satış temsilciliğini yapmaktadır.

Busso, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve web sitesinde! Online alışverişe özel indirim ve kampanyalardan yararlanarak Busso ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Aktif Yaşam Tarzınıza Eşlik Eden Busso Ürünleri

Spor yapmanın vazgeçilmez olduğu günümüzde eğer zaman bulamamaktan şikayet ediyorsanız, kaliteli Busso ürünleri ile spor yapmanın keyfini evinizde yaşayabilirsiniz. Busso, müşterileri memnuniyeti sağlamak için satış ve satış sonrası destek programları ile alışveriş deneyiminizi en olumlu şekilde yaşamanız için süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Birçok farklı kategoride ürünü geniş yelpazesinde bulunduran Busso, ağırlıklar, ağlar ve fileler, atletizm, badminton ve tenis, basketbol, pota ve panya, boks ve eldivenleri, dambıllar dart ve dart okları, egzersiz aletleri, eldivenler, karın egzersiz aletleri, kupalar, masa tenisi, neopren, paten ve scooterlar, pilates ve yoga topları ve bone, gözlük gibi yüzme aksesuarlarını markası altında bulunduruyor. Spora dair tüm ihtiyaçlarınızı tek adresten karşılayabileceğiniz marka Busso, maceraya kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor.

Siz de adrenalin, konfor ve pratikliği bir arada yaşamak istiyorsanız, aktif yaşam tarzınıza en uygun Busso ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.