İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

El Yapımı Çiçek Buketleri

Kapınıza gelen bir buket çiçek ile güne başlamak gibisi var mıdır? Taze kesme çiçeklerle yapılmış kucak dolusu bir buket çiçek…Hissettiğiniz tüm duyguları yansıtabileceğiniz yegane simgelerdir çiçekler. Kalpleri yumuşatıp küsleri barıştıran, en duygulu anlarda aşkı haykıran, bazen teşekkür eden, bazen özür dileyen ancak her zaman çok seven… Siz de sevdiklerinize bütün hislerinizi dile getirmek için bir buket çiçek gönderebilirsiniz. Onun en sevdiği çiçeklerle oluşturulmuş bir buket çiçek ile tüm gününün mükemmel geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sevdiklerinize alışılmışın dışında çiçek buketleri göndermek istiyorsanız, Çiçek Sepeti’nde yer alan butik çiçekçilerin, özel tasarım buketlerine göz atabilirsiniz. Her zevke hitap eden çiçek buketlerini sizler için hazırlayan çiçek tasarımcıları, özel butik çiçek buketlerini Çiçek Sepeti’nde derledi ve sizlerin beğenisine sundu. Bu sayfa üzerinden butik çiçekçi buketlerine ulaşabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Çiçeği ile ilk karşılaştığı andan gün sonuna kadar, sevdiklerinizin yüzünden gülücükler hiç eksik olmayacak. Önce mis kokusunu içine çekip ardından kocaman sarılacak kucağındaki bukete. Daha sonra bir vazo içerisine özenle yerleştirip seyre dalacak. Öncesinde de mutlaka bir fotoğraf çekip size gönderecek. Bir buket çiçeğin, bir günü nasıl güzelleştirebileceğini gözünüzde canlandırıp, ardından onu mutlu etmek istediklerinize gönderebilmeniz için sebep çok.

Sevdiklerinizin özel anlarında yüzlerini gülümsetmek için ya da sadece içinizden onları çok mutlu etmek geldiği için özel tasarım bir buket gönderebilirsiniz. Hayallerinizde canlandırdığınız buketi bulabilmek için artık saatlerce çiçekçi araştırmanıza gerek kalmadı. Her biri farklı tasarımcıların ellerinden çıkan, el emeği ile ve özenle hazırlanmış bu buketlerden birini bu sayfa üzerinden seçebilir, yalnızca birkaç dakika içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz tarih ve saat aralığını seçebilir, siparişinizi önceden oluşturarak son dakikalarda telaş yaşamayabilirsiniz. Ya da atam tersi son dakika aklınıza gelen bir doğum gününü kaçırmadan, aynı gün teslimatlı ürünlerden biri tercih edebilirsiniz. Çiçek Sepeti sizler için en özel, en renkli ve en farklı buketleri derledi. Üstelik sürekli artan ürün seçeneklerine çeşitli kampanyalar ve indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.