Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Özel Çiçek Tasarımcılarının Sihirli Ellerinden Çıkan Butik Saksı Bitkileri

Evlerin ya da ofis masalarının en güzel köşesinde yer alacak, bulunduğu ortamı enerjisi ile renklendirecek en etkileyici butik saksı bitkileri, Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor! Bölgenin en yetenekli butik çiçekçilerinin mahareti ellerinden çıkan bu butik çiçek tasarımları ile ev ev iş yerlerinize doğadan bir kapı aralayabilir ya da sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Alışılmışın Dışında Butik Tasarımlar

Sevdiklerinizin yaşam alanlarında uzun yıllar yaşayarak her defasında sizi hatırlatacak çiçekler göndermek istediğiniz anlarda alışılmışın dışında bir butik saksı bitkisi tercih edebilirsiniz. Farklı bitkilerin yer aldığı 3’lü setler, beyaz veya mor mini orkideler, bonsailer, mini formlarda çiçeklerin yer aldığı, özel tasarım ayaklı saksılar içerisinde hazırlanan butik saksı bitkisi çeşitleri, Helenistik büst saksılar içerisinde hazırlanan tasarımlar, tavşan, fil, kedi gibi hayvan şekilleri verilen saksılar, hikaye kahramanları gibi farklı şekiller verilmiş seramik ve beton saksılar içerisinde hazırlanan saksı çiçekleri ve daha birçok özel tasarım butik saksı bitkileri, Çiçeksepeti’nin etkileyici koleksiyonu içerisinde yer alıyor.

Zengin butik saksı bitkisi modelleri ile tüm yakınlarınız için memnun eden seçimler yapabilir, özenle hazırlanmış bu tasarımlar ile tüm özel günleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Çiçeklerin dili olmasa da duyguları ifade etmekte onlar kadar başarılı aracılar yoktur. Çoğu zaman kelimelerin ifade edemediği birçok duygu ve düşünceyi kalplerde hissettirerek doğrudan anlatırlar.

Butik saksı çiçeklerini tüm özel günlerde ve kendini özel hissetmesini istediğiniz tüm sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Anneler Günü’nün şanına yakışacak ve annelerinizi kocaman gülümsetecek butik teraryumlar seçebilir, Sevgililer Günü romantizmini yakalayacak mini orkideler tercih edebilirsiniz. Aile fertlerine sevgilerinizi iletecek şık tasarımlı bir kaktüs ya da trio kalanşolar gönderebilirsiniz.

Aranızda kırgınlıkların olduğu sevdiklerinize bir barış mesajı ileterek bonsai zeytin ağacı seçebilir, ona gerçek anlamda bir zeytin dalı uzatabilirsiniz. Arkadaşlarınızın doğum günlerinde bir saksı içerisinde çeşitli bitkiler ile hazırlanan minyatür bahçeleri tercih edebilir, dilerseniz kişiye özel çiçek tasarımları ile yalnızca ona özel hazırlanmış bir hediye sunabilirsiniz. İlk iş tecrübesini yaşayan, yeni bir işe başlayan veya terfi alan yakınlarınıza başarılar dilemek, heyecanlarını paylaşmak ve onların başarılarıyla gurur duyduğunuzu belirtmek için özel saksılar içerisinde hazırlanmış bir butik saksı bitkisi gönderebilir, her an her yerde sevdiklerinizin yanlarında olabilirsiniz.

Şık, Etkileyici ve Uzun Ömürlü Çiçek Tasarımları

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan, bulunduğu bölgenin en iyi çiçekçileri tarafından tasarlanan butik saksı bitkisi sipariş vermek için tek yapmanız gereken Çiçeksepeti’nin bu sayfa içerisinde yer alan ürünlerinden arzu ettiğinizi seçmek. Tarayıcı üzerinden Ciceksepeti adresinden ya da mobil uygulamalar aracılığı ile cep telefonu veya tabletlerinizden sevdiklerinize butik saksı bitkisi gönderebilirsiniz. Farklı kategorilere ait çiçeklerle, farklı boylarda, farklı saksılarla ve tasarımlarla hazırlanan bitkilerin fiyatları da bu bağlamda değişiklik gösterir. Butik saksı bitkisi fiyatları seçmiş olduğunuz ürüne göre değişse de çeşitli bütçelere hitap eden bir aralığı kapsar. ÇiçekSepeti’nin Butik Saksı Bitkileri kategorisi içerisinden yüzlerce farklı çiçek tasarımı içerisinden zevklerinize ve bütçenize uygun çiçekleri bulabilir, dakikalar içerisinde siparişinizi planlayabilirsiniz. Aynı gün teslimat özelliği bulunan ürünler ile dilerseniz hemen dilerseniz sizin arzu ettiğiniz ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.