Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Butik Teraryum Aranjmanları

Cam içerisinde yeşeren esrarengiz bir bitki dünyasına daha yakından bakmaya ne dersiniz? Son yılların en sevilenleri teraryumlar, butik çiçekçilerin özel tasarım ürünleri ile Çiçek Sepeti’nde toplandı ve sizlerin zevklerine sunuldu. Çeşitli şekillerdeki irili ufaklı platformlar içerisinde her zevke göre ayrı ayrı ve özenle tasarlanan butik teraryumların çiçekleri de bir o kadar çeşitli. Bahsedilen platformların içerisinde düz fanuslar, çeşitli geometrik şekillerde hazırlanan mini akvaryumlar, teraryumlar için özel olarak tasarlanan elma ve armut şekilli fanuslar ve daha bir çok farklı kalıp yer alıyorken; kaktüsler, sukulentler, bonsailer, orkideler ve çeşitli çiçekler bu plaftormların içerisinde hazırlanan özel tasarımlarda kendilerine yer bulabiliyorlar. Butik teraryumlar adeta bir tablo gibi hazırlanıyor. Sadece birkaç bitki ve topraktan ibaret olmayan bu tasarımların her biri emekle, el hüneri ile hazırlanan sanat eserleri gibi eşsiz ve duygulu.

Teraryumların hitap ettiği kitle ise oldukça geniş. Yani romantik mesaj veren bir teraryum bulabileceğiniz gibi, sevgi, saygı veya hürmet belirtecek bir teraryum da bulabilmeniz mümkün. Verdiğiniz kişiye göre anlamlanan hediyelerden biri olan teraryumlardan bazıları ise kişişelleştirilebilecek alanlarla detaylandırılmış olup, isim yazılabilme seçeneği sunabiliyor. “Kime hangi çiçek gönderilir?” kararsızlığınıza şık bir çözüm bulabilesiniz diye, Çiçek Sepeti’nin Butik Teraryumlar kategorisi içerisinde bulunan bütün ürünler, tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şekilde tasarlandı. Her biri birinden şık ve etkileyici olan bu tasarımların hepsi farklı zevklere hitap eden bir bütünlükle tamamlandı. Yani Çiçek Sepeti’nde sevdiklerinize veya kendinize göre bir teraryum mutlaka bulabilirsiniz.

İşlerinde uzman çiçek tasarımcıları tarafından sevgi ile hazırlanan, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz bu sanat eserleri, size ve sevdiklerinize, kişiye özel mini bir bahçeye sahip olunduğu hissiyatını yaşatmak için Çiçek Sepeti’nde yerlerini aldı. Siz de sevdiklerinize en özel günlerinde ya da içinizden onları mutlu etmek geldiği bir anda tam da onlara göre hazırlanmış “yaşayan” bir hediye vermek istiyorsanız veya evinizin en güzel köşesine canlı bir sanat eseri konuk etmeyi düşlüyorsanız, Çiçek Sepeti’nin Butik Teraryumlarına bakmadan seçiminizi yapmayın.