Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Büyük Beden Elbise, Tunik, Abiye

Elbiseler, tunikler ve abiyeler, büyük beden giyim giyim seçenekleri arasında ön plana çıkar parçalardır. Her mevsimde giyebileceğiniz, her tarza uyum sağlayabilecek, hem şık hem spor görünebileceğiniz büyük beden elbise ve tunikleri ayrıca özel günlerde kullanabileceğiniz abiye kıyafetleri Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Büyük Beden Elbise, Tunik, Abiyeler ile Şıklık Zamanı!

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer alan elbiselerin, sonbahar ve kış mevsimlerinde de giyebileceğiniz tasarımları da bulunur. Pamuklu, saten, kadife, polar, viskon, penye gibi farklı kumaşlardan üretilmiş olan çok çeşitli elbise, tunik ve abiye kıyafetleri dolabınıza ekleyebilirsiniz. Herkesin zevkine hitap eden, farklı bütçeler için uygun fiyatları olan büyük beden kıyafetleri seçmek için bazı detaylara dikkat edebilirsiniz:

  • Öncelikle büyük beden elbise, abiye ya da tunik seçimi yaparken ürünün vücut tipinize uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. Vücut tipleri genel olara; oval, dikdörtgen, armut, kum saati ve ters üçgen gibi isimlerle adlandırılır. Kendi vücut tipinize uygun bir kıyafet seçtiğinizde vücudunuzun istediğiniz bölgesini ön plana çıkarıp istediğiniz bölgesini saklayabilirsiniz.
  • Ters üçgen şeklinde bir vücut tipiniz varsa yani kalçalarınız omuzlarınızdan darsa pileli, aşağı doğru genişleyen kıyafetleri seçebilirsiniz. Üst bedeninizin daha kilolu olduğunu düşünüyorsanız sizi daha kilolu göstermesi mümkün olan pileli, robadan model ürünleri tercih etmemelisiniz.
  • Özellikle tunik ya da elbise gibi büyük beden kıyafetler satın alacağınızda, eğer kollarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız daha çok yarasa kesim gibi ürünleri tercih ederek kol bölgenizdeki fazlalıkları saklayabilirsiniz.
  • Büyük beden elbise, tunik ve abiye modelleri arasında seçim yaparken ürünlerin kumaşına da dikkat etmeniz gerekir. Pamuklu, keten, kadife, naylon, penye… Pek çok farklı türde kumaş vardır. Bu kumaşlar arasından hem mevsime göre hem de sağlığınıza uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz.
  • Büyük beden tunik, elbise ve abiyeler arasından seçim yaparken kıyafetlerin rengini ve tarzını da kendinize göre seçmelisiniz. Askılı elbiseler, düşük omuzlu elbiseler, uzun tunikler, kısa kollu tunikler, balık tarz abiyeler, klasik mini abiyeler… Pek çok tarz için uygun olan büyük beden kıyafetleri satın alabilirsiniz.
  • Daha feminen bir görüntü istiyorsanız V kesimlere, dantelli tarzlara, şifon kıyafetlere yönelebilirsiniz. Daha dinamik bir görünüm için kısa kollu, askılı, yarım kollu kıyafetlere bir şans verebilirsiniz. İş şıklığı için ise kalem elbiseler, bluzlar, gömlekler ve tunikleri tercih edebilirsiniz.
  • Büyük beden abiye şıklığı için özel malzemeler kullanılarak tasarlanan giyim ürünlerini tercih edersiniz. Büyük beden abiyeler farklı renklerde, tarzlarda ve farklı yaş gruplarına uygun şekilde üretilir.

Büyük beden elbiseler günlük olarak sık sık kullanabileceğiniz ürünlerdir. Hem yaz hem kış tarzınıza uyum sağlayacak büyük beden elbise modellerini online olarak kolayca inceleyebilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmezi olan kıyafetler için büyük beden abiyeler arasından tarzınıza uyum sağlayan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca yine günlük olarak sık sık kullanabileceğiniz abiye tunikleri kategorimizden satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Tamamlayacak Büyük Beden Elbise, Tunik, Abiyeleri Çiçeksepeti’nde Keşfedin!

Büyük beden elbise, tunik ve abiyelerin fiyatı belirlenirken pek çok farklı kriter vardır. Kumaşın türü, ürünün yapımında kullanılan aksesuarlar, el işçiliği gibi detaylara göre ürünlerin fiyatları değişebilir. Büyük beden abiye elbiseler tuniklere ve klasik elbiselere göre daha pahalı olabilir. Abiye modeller daha çok işçilik gerektirdiği, daha özel kumaşlardan üretildiği için fiyatlarının üst segment olması mümkündür. Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde hem her bütçeye hem de her tarza uygun büyük beden abiye, elbise ve tunik çeşitlerini online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!