Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Büyük Beden Jean

Kot pantolonlar, her tarza hitap eden giyim ürünleri arasında yer alır. Ayrıca kot pantolonlar her kıyafet ile bir arada kullanabileceğiniz bir giyim ürünüdür. SIklıkla ve rahatlıklar kombinleyebileyebileceğiniz kot pantolonların, farklı bedenlere uygun olanları vardır. Giyim sektörünün son dönemlerde yaşadığı gelişmelerle birlikte büyük beden jean gibi giyim ürünleri de sektördeki yerini almış durumda diyebiliriz. Siz de Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde çok çeşitli büyük beden jean modellerini online olarak keşfedip satın alabilirsiniz!

Büyük Beden Jean Modelleri ile Tarzınızı Tamamlayın

Büyük beden jeanler, kurtarıcı parçalardan biridir. Yazın tişörtler ve gömlekler ile, kışın sweatshirtler, kazaklar ve kalın hırkalar ile büyük beden jeanlerinizi bir arada kullanabilirsiniz. Büyük beden jean modelleri, kendi içinde pek çok farklı modele ayrılır. Bu modeller arasından kendiniz için en uygun olanları seçerek dolabınıza ekleyebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Büyük Beden İspanyol Paça Pantolon: İspanyol paça jean, bacakların üst kısmına oturan ve paçadan genişleyen tarzlardan biridir. Özellikle bacak boyunu daha uzun göstermek isteyenler için kurtarıcı pantolon modellerinden de biridir. Kumaşının yapısına ve rahatlığına dikkat ederek ispanyol paça pantolon modellerini satın alabilirsiniz.

Büyük Beden Beli Lastikli Pantolon: Spor bir sweatshirt ile, bir tunik ile ya da rahat bir tişört ile beli lastikli pantolon modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Bu tarz pantolonlar, belinizden sıkıp rahatsız etmez. Bu yüzden de bu tarz pantolonları giydiğinizde gün boyunca rahat edersiniz. Rahatça belinizin lastiğini ayarlayabilirsiniz.

Büyük Beden Mom Jean Pantolon: Mom jean, günümüzde çok sık tercih edilen pantolon modellerinden biridir. Genellikle tarzı yüksek bel olur ve bol pantolon olarak tanımlanır. Farklı renk ve kumaş seçenekleri ile büyük beden mom jean pantolonları rahatça kullanabilirsiniz.

Büyük Beden Kanvas Pantolon: Özellikle sıcak yaz günlerinde kanvas pantolonlar oldukça kullanışlı ve rahat olur. Kanvas pantolonların kumaşları, nefes alabilen kumaşlardır.

Büyük Beden Bol Paça Pantolon: Bol paça pantolonlar da yine kullanımı son derece rahat olan, içinde rahatsız hissetmeyeceğiniz ve aynı zamanda rahat olacağınız tarzdadır. Farklı renk ve desen seçenekleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı seçerek dolabınıza ekleyebilirsiniz!

Büyük beden jean modelleri arasından seçim yaparken de dikkat edebileceğiniz bazı kriterler vardır:

  • Pantolon seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri, beden ölçüsünün doğru olmasıdır. Kendi bedeninizde bir pantolon seçmezseniz pantolonun içinde rahat hissetmeniz mümkün olmaz. Hem tarzınızı korumak hem de rahat olmak için doğru bedende pantolon seçebilirsiniz.
  • Pantolonun tarzı da pantolon seçiminde en önemli kriterlerden biridir. Kendi tarzınıza uygun olan bir pantolon seçerek dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Sizi mutlu edecek ve şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak, tarzınızı da yansıtacak büyük beden jean modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Büyük Beden Jean Modelleri

Büyük beden jean modellerinde fiyatları etkileyen çeşitli faktörler vardır. Pantolonun modeli, kumaşının kalitesi, tasarımı, pantolonda kullanılan ek malzemeler, pantolonun markası… Bu tarz detaylar ile büyük beden jean modellerinin fiyatları değişir. Kendi tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun olan bir büyük beden jean pantolonu Çiçeksepeti’nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz!