Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Büyükçekmece Çiçek Siparişi

Büyükçekmece ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Büyükçekmece Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Büyükçekmece ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Büyükçekmece'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Büyükçekmece ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Siz sussanız bile çiçekler sizin yerinize konuşur. Anlatmak isteyip de anlatamadığınız tüm duygularınızı sevdiklerinize anlatır. Hem de birbirinden farklı renk ve aranjman seçeneklerle seçiminizi yaparken size kolaylık sağlar. Aynı bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size sağlayacağı kolaylık gibi...

Size sadece bir tık kadar yakın olan Çiçek Sepeti, birbirinden faklı kategorilerdeki binlerce aranjman seçeneği ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Büyükçekmece’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinize tek kelime söylemeden duygularınızı anlatacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Büyükçekmece Çiçekçileri

Bahçelievler Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Atatürk Mahallesi ya da Ulus Mahallesi farketmez… Eğer Büyükçekmece’de ikamet ediyorsanız, Büyükçekmece çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan Çiçek Sepeti’nde…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Büyükçekmece’ye çiçek göndermek istediğinizde, uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vererek çiçeklerin diliyle duygularınızı aktarabileceğiniz aranjmanı dakikalar içinde bulabileceksiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Büyükçekmece Çiçek Sepeti

Tarihi MÖ 7. yüzyıla kadar dayanan Büyükçekmece’nin tarihi oldukça eskidir. Yapılan araştırmalarda bulunan kalıntılar bu bölgenin Helenler’in bir kolonisi olduğunu gösterir. Tarih boyunca birçok uygarlığın egemenliği altına giren bölge, 1987’de Çatalca’dan ayrılarak ilçe haline gelmiştir.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Büyükçekmece gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Büyükçekmece Menzil Külliyesi, Sultan Süleyman Kervansarayı, Sokullu Mehmet Paşa Camii, Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü, Enver Paşa Köşkü, Fatih Camii, Dünya Kostümler Müzesi, Büyükçekmece Sahilleri.

Her bir köşesinde gezilecek ve görülecek yerlere sahip Büyükçekmece ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Büyükçekmece ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Büyükçekmece’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize olan duygularınızı çiçeklerin diliyle ifade etmek isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, size en uygun aranjmanı dakikalar içinde bulabilirsiniz.