Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Buz Kovası, Kalıbı ve Küpü

Mutfakların olmazsa olmazı olan buz kalıpları, standart modellerin yanı sıra sıradışı tasarımlarıyla da dikkatleri çekiyor. Kafe, restoran ve otellerin mutfak bölümlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Dayanıklı materyallerden üretilmeleri sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanılıyor. İstediğiniz miktarda buzlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Yapışmaz tabana sahip olan ürünler sayesinde buzları kalıptan ayırmak sorun olmaktan çıkıyor. Kapaklı modelleriyle hijyenden ödün vermiyor.

Birbirinden farklı model ve özelliklere sahip, en kullanışlı tasarımları bir araya getiren buz kalıbı modelleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, buz kalıbı sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Buz Küpü ve Kovası Modelleri

Doldurma kapağına sahip olan ürünler, tek bir yerden doldurulabiliyor. Bu sayede, su sıçraması ve dökülmesi gibi problemler ortadan kalkıyor. Doldurma kapağından suyu doldurduktan sonra kapağı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz. Bu kapak, sızıntıları önlemenize de yardımcı oluyor. Silikonlu bas çıkar modeller elinizi dokundurmadan buzları hijyenik bir şekilde çıkarmanızı sağlıyor. Doğrudan içeceklerinizin içerisine koyabiliyorsunuz. Kalıpları taşırken suyun dökülmesini engelleyen dizaynı, aynı zamanda dolabınızın içerisindeki düzeni de oluşturuyor. Saklanması ve depolaması da oldukça kolay oluyor. Düzenli buzdolaplarını beraberinde getiriyor. Renkli modelleri, mutfak dekorasyonlarınız ile uyum içerisinde oluyor. Kare buz kalıbı sağlıklı içecekleriniz için kusursuz buzlar hazırlıyor. Su ve diğer içeceklerinizi dondurabileceğiniz kalıplar çikolata ve dondurma yapımında da önemli bir rol üstleniyor. Hazırladığınız karışımların güvenli bir şekilde donmasını sağlıyor. Dilerseniz kalıptaki tek bir hazneyi dilerseniz de hepsini saniyeler içerisinde boşaltabilirsiniz.

Şekilli Buz Kalıpları

Profesyonel dokunuşlarla içeceklerinize estetik bir görünüm kazandırmanıza imkan tanıyan bu ürünler işlevsel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip olabiliyor. Özellikle ilk yardım müdahalelerinde sizlere yardımcı olan buz torbalarının içerisine yeterli miktarda buz hazırlamanızda etkili oluyor. Jel buz kalıbı soğuk ve sıcak kompreslerde kurtarıcınız oluyor. Acil durumlarda ihtiyacınız olan bu ürünler evinizde mutlaka bulunması gereken yardımcılar arasında yer alıyor. Vücudunuzun farklı bölgeleri ile uyum gösteriyor. Şişlik ve morlukları gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Ateşli hastalıklarda soğuk yapısıyla vücut sıcaklığınızı düşürmeye yarıyor. İçerisinde yer alan özel jel formülü, kalıp içerisinde güvenli bir şekilde muhafaza ediliyor. Sızıntı ve benzeri durumları, dayanıklı yapısıyla önlüyor. Buzlukta kısa süre içerisinde hazır hale geliyor. Buz kalıpları, ihtiyacınız olan her alanda imdadınıza yetişiyor. Üstün kaliteli yapısı ve şık tasarımlarıyla beğenilerinizi kazanıyor. Ayaklı ve düz kalıplar, hareket etmeden buzdolaplarınızdan yerini alıyor. Çok bölmeli ürünler, tek seferde yüksek sayılarda buzlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Elmas, füze, köpek balığı yüzgeci gibi ilginç hazne tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor. Farklı buz yapma kapasitelerine sahip olan ürünler içerisinden ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Buz Kovası, Kalıbı ve Küpleri

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız buz kovası, silikon buz kalıbı, buz küpü, buzluk poşeti, büyük buz kalıbı, küçük buz kalıbı, yuvarlak buz kalıbı ve mini buz kalıbı gibi buzluk modellerini tek tıkla beğeninize sunuyor. ÇiçekSepeti kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Buz kalıbı sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran kullanışlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.