İPTAL
cadde

Burada Bir Mağazanız Olsun

Türkiye''nin en büyük online çiçekçisi Ciceksepeti.com, Türkiye''nin en iyi çiçekçilerini bir araya getiriyor! Müşteri sayısı ve memnuniyeti her gün artan, aldığı binlerce siparişi en hızlı şekilde teslim eden
Çiçek Sepeti''nin bu gücüne ortak olmak ister misiniz?
Siz de Ciceksepeti.com''la çalışmak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki bilgileri doldurarak bize göndermek.

Hemen Başvur

Cadde Çiçekçi

Çiçekçilerin ve çiçek tasarlayanların ortak buluşma noktası "Cadde Çiçekçi" kendilerine özel aranjmanlarını daha geniş bir ağda sergilemek ve satış yapmak isteyenlerin, aynı ağ üzerinde ve kendi belirledikleri lokasyonlarda satışa sunmaları için oluşturuldu.

Cadde Tasarımcısı

CicekSepeti.com''un "Cadde Tasarımcı" modeli, bir firma bünyesinde olma zorunluluğu olmadan, tasarım yapabilen herkesin kupa, duvar saati, t-shirt, puzzle vb. ürünlere yönelik tasarımlarını sunduğu; baskı ve dağıtım süreçlerinin tarafımızca gerçekleştirildiği, satış üzerinden belirli oranda komisyon ile ödeme yapıldığı bir ortaklık modelidir.

Cadde Hediyelik

Hediyelik ürün satışı yapan firmaların ve evden üretim yapanların ortak buluşma noktası "Cadde Hediyelik" ürünlerini daha geniş bir ağda sergilemek ve satış yapmak isteyenlerin, aynı ağ üzerinde ve kendi belirledikleri lokasyonlarda satışa sunmaları için oluşturuldu.

Cadde Gurme

Pasta, kurabiye, kek vb. ürünlere yönelik üretim yapan firma ve kişilere; ürünlerini daha geniş bir ağa sunma imkanı veren "Cadde Gurme" ile kendi belirlediğiniz lokasyonlarda, kendi ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Cadde Organizasyon

Organizasyon firmalarının kendilerine özel paketlerini sunup satışını yapabilmesi için planlanan "Cadde Organizasyon" modeli ile siz de firmanızı daha geniş bir ağda sergileyebilir, markanıza değer katabilirsiniz.

Hemen Başvur

*
*
*

* Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.