İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çadır Ürünleri

Şehrin gürültüsünden ya da iş hayatının hızından yorgun düştüğünüzü hissediyorsanız, doğa içinde birkaç gün geçirerek huzur bulabilir ve gereken enerjiyi toplayabilirsiniz. Belki de siz zaten halihazırda bir kamp tutkunu olabilirsiniz. Kamp kurmak ekonomik ve sakin bir tatil seçeneği olarak öne çıkıyor, ancak kullanılan ekipmanın kalitesi bu ekonomiyi ve sakinliği bir hayli etkiliyor. ÇiçekSepeti’nde bir kamp için gereken nitelikli tüm çadırlara ve ekipmanlarına ulaşabilir, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Çadır Tasarımları

Çadırınız kamp alanındaki eviniz olacağı için seçim yaparken oldukça titiz davranmanız gerekir. Çadırınızın kumaşı, zemin kalınlığı, pencere sayısı, gölgelik alanı gibi detaylara dikkat ederek kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Öncelikle çadırı hangi mevsimde kullanacağınıza ve içinde maksimum kaç kişi uyuyacağınıza karar vererek işe başlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde soğuk kış günlerinde kar üzerine bile kurabileceğiniz çadırlardan mevsimlik tasarımlara kadar her ihtiyaca yönelik çadırları bulmanız mümkün. Dilerseniz iki kişilik dilerseniz altı kişilik kapasite sunan geniş ürünleri de yüzünüzü güldürecek ekonomik fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Çadırınızın içinde ayakta durabilmek istiyorsanız FreeCamp, Hannah Barrack, Andoutdoor ya da Wildland markaların tasarımları tam da size göre. Kamp tatillerine ailece çıkmayı seviyor ve çocuklarınıza ayrı bir çadır kurmak istiyorsanız, onlar için tasarlanmış ürünler de bulmanız mümkün. Konforlu bir kamp tatili için ihtiyacınız olan tüm çadır modellerini uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Yatağınızdaki Konfor Kamp Tatilinize Taşınıyor

Kamp tatillerinin iş yükü diğer tatil türlerine göre fazladır. Kendi yemeklerinizi hazırlamanız ve soğuk günlerde ateş yakmak için odun toplamanız bile gerekebilir. Bu ve benzeri işler için de bedenizin sağlıklı ve dinç olması gerekir. Ancak gece uykularınız sırasında gereken konforu sağlayamazsanız, ertesi sabah rahatsız edici ağrılar içinde uyanabilir ve kamp işlerinizi yerine getiremeyebilirsiniz. Örneğin; çadırın zemininde kalan minik bir çıkıntı ya da taş yüzünden bile sırt ağrıları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden mat seçimi yaparken kalın ve sert yapılı tasarımları seçmeniz gerekir. ÇiçekSepeti’nin sunduğu mat çeşitleri arasında 10 cm’lik kalınlığa sahip konforlu ürünler mevcut. Köpük malzemeden üretilen matları seçtiğiniz takdirde uzun yıllar bozulmadan kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kalın mat çeşitleri sizi yalnızca zemin pürüzlerinden değil soğuktan ve nemden de korur. Şişme matlar sayesinde uyku vakti geldiğinde yatağınızı hızlı ve pratik bir şekilde kurabilir ve ertesi sabah kolayca toplayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yalnızca kullanışlı matları seçmekle kalmaz çadırınıza renk katacak dinamik tasarımları da bulabilirsiniz. Çadırın içinde kullanacağınız kalın matlar ve kamp alanında oturma alanları yaratabileceğiniz ince matlar uygun fiyatlar ile kapınızda!

İhtiyaç Duyacağınız Tüm Çadır ve Çadır Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Kamp ekipmanları çadır, uyku matları ve tulumları dışında birçok unsur içerir. Tamir bantları, yedek çadır çubukları, zemin kazıkları, kamp fenerleri, plastik tabak setleri ya da su geçirmez çadır tabanları gibi ufak tefek birçok eşya kamp tatilinizi kötü sürprizlere karşı hazırlıklı kılar. Çadır tabanlarını kampınızı kuracağınız zeminin pürüzlerine karşı kullanabilir ve çadırınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Hava durumunun sizi yanılttığı zamanlarda taban örtüsünü yere serebilir ve çadırı örtü üzerine kurarak zeminin ıslaklığından kurtulabilirsiniz. Çadır çubuklarınızın zarar görebilmesi durumuna karşı yanınızda yedek çubuklarınız varsa çadırınızı yeniden ayağa kaldırabilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Zemin kazıkları ise her zaman yanınızda fazladan bulundurmanız gereken ekipmanlar arasında yer alır. Çünkü kaybolan tek bir kazık sebebiyle çadırınız rüzgara karşı savunmasız kalabilir. Dilediğiniz çadır ve çadır ürünlerini hemen şimdi ÇiçekSepeti’yle sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.