İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çadır Matları

Çadır matı, doğada kullanılmak üzere tasarlanmış bir üründür. Özellikle kamplarda ve piknik gibi aktivitelerde uyumak üzere kullanılır. Çadırların zeminine serilerek kullanılan ürün, yapısının yumuşaklığı gereği konforlu bir alan sağlar. Isı yalıtımında oldukça iyidir. Zemindeki soğuğu büyük oranda keserek çeşitli hastalıklara yakalanmanın önüne geçebilir. ÇiçekSepeti’nden işlevsel ve modern çadır matlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Modern Çadır Matı Modelleri

İcat edildiği dönemlerde işlevselliği ön planda tutulan çadır matları günümüzde tasarımlarıyla da ön plana çıkar. Farklı modeller arasından kendi zevkinize hitap edeni seçebilirsiniz. Kamplarda çadırınızın zeminine yerleştirerek soğuğa karşı koruma sağlayabilir ve rahat bir uyku çekebilirsiniz.

  • Gelişen teknolojiyle birlikte tasarlanan ve şişme çeşitleri de bulunan çadır matlarını tanışması oldukça kolaydır. Kurulumunu yapmadan önce sararak kamp çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kamp yerine vardıktan sonra küçük bir pompa yardımıyla şişirerek gün boyu konforun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Klasik çadır matları yalıtım sağlayacak özel malzemelerden üretilir. Bu sayede zeminden hissedilecek olan soğuğun seviyesi minimuma indirilebilir.
  • Çadır zemin matı dört mevsim için kullanıma uygundur. Klasik modelleri olduğu gibi kullanırken şişme olanların üzerine uzanıp hava deliklerini açarak rahat edeceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Tek kişilik modellerin yanı sıra 2 kişilik çadır matı ilgiyle karşılananlar arasında yerini alır. Özellikle çift olarak çıkılan kamplarda çiftlerin rahat bir şekilde dinlenebilmesi için uygundur.

Uygun Fiyatlı Çadır Matı Çeşitleri

Çadır matı fiyatları hemen her bütçeye uygundur. Farklı modellerle kullanıcıların beğenisine sunulan matlar kendi içinde çeşitlere ayrılır. Farklılıkları doğrultusunda fiyat aralıkları da değişiklik gösterebilir.

Klasik ve şişme çadır matları farklı boyutlarda üretilir. Çadırınızın büyüklüğüne göre zemini kaplamaya yetecek olan çeşitlerden dilediğinizi tercih ederek konforlu ve güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yoğun olarak sıkıştırılan köpüklerden meydana getirilen matlar dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım sağlar. Çadırınız küçükse tek kişilik, büyükse 3 kişilik çadır matı çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak bütçenize ve tarzınıza uygun olan çadır matını satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.