Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çakılar

Outdoor aktivitelerde kullanılan çakılar sert çelikten üretilen fonksiyonel ürünlerdir. Avcılık ve balıkçılıkla uğraşanlar için de fonksiyonel özellikleri bulunan çakılar zorlu şartlara dayanmanıza yardımcı olur. Bıçaklara oranla daha keskin olan çakı küçük ve büyük boyutlarda tasarlanır. Fonksiyonel çakı modellerinde şişe ve konserve açacağı, mini bir testere ve törpü de bulunur. Çok amaçlı bir kullanım özelliğine sahip olan çakıları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kullanışlı Çakı Modelleri

Farklı tasarım özelliklerine sahip olan çakıların ebatları da değişiklik gösterir. Sadece kesme ve delme özelliği olan cep çakıları küçük boyutları sayesinde kolayca taşınabilir. Kemik tutma sapı bulunan cep çakıları görünüm olarak son derece şıktır. Kabza bölümü plastik ve ahşap olan ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Kampçılık faaliyetleri için özel olarak üretilen çakı modelleri de vardır. Birçok fonksiyonu bir arada bulunduran kamp çakıları sayesinde en zorlu koşullara bile kolayca göğüs gerebilirsiniz. Özel kılıflarında sunulan çakı modellerini güvenle kullanabilirsiniz.

Çakı Ne İşe Yarar?

Hafif bir yapısı olan çakılar cepte ve çantada kolayca taşınabilir. Cep çakıları meyve soymak, ahşap yontma ve küçük kesme işlemlerini yapmak için kullanılabilir. Ergonomik tutma sapına sahip olan çakı modellerini dikkatle taşıyabilirsiniz. Ahşap, plastik ve kemik kabzalı çakılardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kamp çakıları daha işlevsel ürünlerdir. Çadırınızı kurarken, ateş yakarken, çalı çırpı keserken ya da yiyeceklerinizi hazırlarken kamp çakılarını kullanabilirsiniz. Büyük boy çakılar avcılık faaliyetleri için uygundur. Orta boy çakı tasarımları ise kamp alanlarında kullanmak için daha uygun bir seçim olabilir.

Fonksiyonel Çakı Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Ünlü çakı markaları tarafından tasarlanan ürünler kaliteli çelik kullanılarak üretilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan çakıları outdoor aktivitelerin tamamında kullanabilirsiniz. Sadece kesme ve delme değil fonksiyonel pek çok özelliği bir arada bulunduran çakılarla kamp alanlarını konforlu hale getirebilirsiniz.

Çakı fiyatları ürün özelliklerine ve kullanılan çeliğin kalitesine göre değişir. Malatya, Yatağan ve İsviçre çakısı olarak anılan modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Farklı fonksiyonlarla donatılan hafif ve şık çakı çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.