İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Caldion

Deodorant ve parfüm üreticisi Caldion, kalıcı ve eşsiz koku seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde. Günlük kullanım için uygun olan parfüm ve deodorantları ile kaliteli bir ürün deneyim yaşayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Caldion ürünleri arasından zevkinize en uygun olan koku seçeneğine kolayca sahip olabilirsiniz. Caldion fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Etkili Kokulara Sahip Caldion Ürünleri

Deodorant ve parfüm deneyimine farklı bir detay katan Caldion serisi, farklı zevkler için değişen kokular sunar. Erkek ve kadınlara özel ürün seçenekleri ile geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından satın alınabilir. 100 ve 150 ml ürün seçeneği sunan Caldion kokuları günlük kullanıma uygun yumuşak kokular için ideal bir tercihtir. Kullanıldığında uzun süre kalıcı olan Caldion ürünleri, tüm gün güzel kokmanıza imkan tanır. Uygun fiyat fırsatları sunan indirimli Caldion ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Tüm Caldion Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Gün boyunca kalıcı bir koku sunan Caldion ürünleri, farklı ml seçenekleri ve set içerikleriyle çeşitli ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunar. Kalıcı ve hafif koku içerikleri ile beğeni kazanan Caldion ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, Caldion kampanya uygulamalarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Deodorant ve Parfüm İhtiyacınıza Kalıcı Bir Çözüm Bulun

Deodorant ve parfüm ihtiyacınıza kalıcı bir çözüm bulmak için tercih edebileceğiniz Caldion ürün çeşitleri, farklı kokuları ile farklı zevklere hitap eder. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun kokuyu seçebilir ve Caldion kalitesini uzun saatler hissedebilirsiniz. Zevkinize uygun koku seçeneklerine ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip outlet Caldion ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ideal bir hediye seçeneği olarak da tercih edebilir ve sevdiklerinize eşsiz koku hediyesi sunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.