Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Calvin Klein

Calvin Klein; zamansız, çağdaş, klasik ve baştan çıkarıcı ürünleriyle kullanıcılara hitap etmeyi başaran markalar arasında yer alıyor. Dünyanın en popüler ve başarılı markalarından biri olan Calvin Klein’ın ürün çeşitliliği ise oldukça geniş: Elbiselerden tişörtlere, boxerlardan braletlere, parfümden ayakkabıya, ceketten kozmetik ürünlerine, saatten takıya kadar pek çok alanda Calvin Klein ürünlerini görmek mümkün. Sıra dışı renkleri, tasarımları ve özel konseptleri ile Calvin Klein ürünlerini Çiçeksepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz!

Geniş Ürün Çeşitliliği ile Calvin Klein Ürünleri Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

Amerikan devi olarak da bilinen Calvin Klein, özgürlükçü ve klasik tasarımları ile her kesime hitap etmeyi başaran ürünler tasarlıyor. Kadın ve erkek giyim ürünleri başta olmak üzere çeşitli kozmetik ürünler, aksesuarlar ve parfümler de üreten Calvin Klein, dilediğiniz stili oluşturabilmenize yardımcı oluyor.

Calvin Klein ürünleri arasında; ağırlıklı olarak pamuklu kumaştan ve penyeden üretilen giyim ürünleri, hem spor hem klasik tarza üretilmiş kol saatleri, sportif ve dinamik tarzda hem kadınlar hem erkekler için üretilmiş gömlekler, dolabınızdaki tüm kıyafetlerle uyum sağlayan jean pantolonlar, kokusuyla kendine hayran bırakan parfümler herkes tarafından çok sevilen ürünler arasında. Zengin renk seçenekleri, kaliteli kumaşlar, her tarza uyum sağlayan tarzlar ile herkesin sevdiği bir marka olan Calvin Klein’ın ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Calvin Klein'in en çok tercih edilen parfümleri arasında Calvin Klein Beauty kadın parfümü, CK IN2U kadın ve erkek parfümleri ve Obsession gibi kalıcı parfüm çeşitleri bulunmaktadır. İster gece ister gündüz için uyumlu bir parfüm arıyor olun, Calvin Klein parfüm çeşitleri ile her koşula ve ortama uygun parfümleri seçebilirsiniz.

Siz de kendi tarzınızı Calvin Klein tarzı ile bir araya getirmek isterseniz Çiçeksepeti’nde Calvin Klein markasının tüm ürünlerini online olarak inceleyip bu ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. En çok tercih edilen, en sevilen, her dolapta mutlaka olması gereken ürünler sizi bekliyor!