İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çamaşır Kurutma Askıları

Çamaşırları sererek kurutmak için ergonomik ürünlere sahip olmak son derece önemli. Evin içerisinde ve dışarısında kolay bir şekilde konumlanan çeşitli kurutma askılıkları ile çamaşırlarınızı pratik bir şekilde kurutabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Evinizde balkon, teras, bahçe gibi bir dış alan bulunmuyorsa; katlanabilir kurutmalıklar tercih ederek ev içinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Çamaşır kurutma askılıkları arasında 20 m, 25 m ve 32 m gibi kapasitelere sahip birçok ürün bulunur. Tasarımlarıyla farklı işlevsellikler sunabilen bu ürünler içerisinde dikey veya yatay formda, evinizdeki alanlara uyum sağlayabilen seçenekler de mevcut. Balkonunuzda değerlendirebileceğiniz kurutma ürünleri olarak balkon korkuluklarına sabitlenebilecek kullanışlı kurutmalıklar yer alır. İhtiyacınızı karşılayan çamaşır kurutma askılıklarına farklı renk ve kapasite seçenekleriyle ÇiçekSepeti aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Geniş Kapasiteleri ile Çamaşır Kurutma Askılıkları

Ev içerisinde çamaşırlarınızı kurutmak için yalnızca birkaç metrelik bir alanda, 20 m veya 25 m gibi bir alan kapasitesi oluşturmak çamaşır kurutma askılıkları ile oldukça kolay. Üretiminde metal ve alüminyum gibi dayanıklı malzemelerin tercih edildiği çamaşır askılıkları, 25 kg veya 30 kg gibi taşıma kapasiteleri sunarak uzun ömürlü kullanım vadeder. Katlanabilir yapılarıyla, kullanmadığınız zamanlarda kapı arkasına veya bir duvar kenarına rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Klasik kurutma askılıklarının kanatlı yapıları sayesinde ise çamaşırlarınızı kategorize ederek belirli alanlara asabilirsiniz. Çamaşır toplarken kolaylık sağlayan farklı kanat ve bölmeler; tişört, iç çamaşırları ve pantolon gibi ürünlerin kolay ve ayrı bir şekilde toplanmasını sağlar.

Geniş ailelerin tercihi olan 30 m civarı asma kapasiteli kurutma askılıkları, iki katlı yapılarıyla küçük bir alanda çokça kıyafeti kurutmaya yardımcı olur. Üzerinde mandal koyma sepeti içeren ürünler ise çabucak kaybolabilen mandallar için kullanışlı bir alan yaratır. Özellikle kış aylarında kirlenen şehir havasının çamaşırlarınıza sinmesini ev içinde kurutma yöntemiyle önleyebilirsiniz. Evinizin dilediğiniz alanında kullanabileceğiniz çamaşır kurutma askılıkları, metal iskeleti etrafında güvenli köşeler yaratan plastik kaplamalarıyla da şık bir görünüm yaratır. Pembe, mavi ve kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahip ürünler arasında, ev dekorasyonunuza uyum sağlayan bir kurutmalık bulabilirsiniz.

İşlevsel Çamaşır Kurutma Askısı Modelleri

Çamaşır kurutma askılıkları, tasarımlarıyla kullanışlılığı da beraberinde getiren bütçe dostu ucuz fiyatlarıyla özel seçeneklere sahiptir. Yalnızca 1 m veya 1,5 m gibi küçük bir genişliğe sahip olan çok katlı çamaşır kurutma askılıkları bu özel tasarımlar arasındadır. Mekanın yüksekliğini değerlendiren üç katlı çamaşır kurutma askılıkları, küçük evlerde keyifle kullanılabilecek ürünler içerisinde. Odanızın küçük bir köşesinde oldukça fazla çamaşırı bu sayede kurutabilirsiniz.

Balkonda kullanılabilecek çamaşır kurutma askılıklarının ise her türlü alan tasarımına uygun çeşitleri mevcut. Üstelik korkuluk içermeyen cam balkonlar için dahi özel bağlantı aparatlarına sahip çamaşır kurutma ürünlerini bulabilirsiniz. Dış mekan için tasarlanan çamaşır kurutma askılıkları, korkuluğa sabitlenebilen profiller arasına gerdirilen ipler ile geniş bir kurutma alanı yaratır. Korkuluk üzerine sabitlenen ve mekanın iç yüzeyine doğru uzanan askılıklar da seçenekleriniz içerisinde. Akordiyon tasarımlı kurutma askılıkları ise kullanılmadığı zamanlarda kendi içine doğru katlanarak yer kaplama sorununu ortadan kaldırır. Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz balkon askılıkları arasında bulunan geniş kapasiteli kanatlı ürünlerle birlikte tek kanada sahip küçük ve kullanışlı ürünleri de ihtiyacınıza yönelik tercih edebilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Çamaşır Kurutma Askılıkları

Tasarımıyla ön plana çıkan ürünler içerisinde, makaralı çelik ip içeren çek as kurutmalıklar bulunur. Dilediğiniz zaman karşı duvara doğru ipi çekip kurutma alanı yaratabileceğiniz bu kurutmalıklarla dekoratif bir tasarıma da sahip olursunuz. Duvara monte edilen küçük bir kutu içerisindeki ipin ucunda, karşı duvarda bulunan küçük sabitleme aksamına tutunacak geçirmeli bir yapı bulunur. Kullanılmadığı zamanlarda birkaç saniye içerisinde ipi hazne içerisine gönderebilir ve balkonunuzda istemediğiniz ip görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Çamaşır kurutmak için vaktinizin az olduğu zamanlar olabilir. Bu zamanlarda ihtiyacınız olan birkaç parça kıyafeti hızlı bir şekilde kurutmanıza olanak tanıyan kullanışlı askılık ürünleri bulunur. Kalorifer petekleri üzerine asılabilen ve petekteki ısıyla oldukça kısa sürede çamaşırlarınızı kurutabilen petek çamaşır kurutma askıları satın alarak ihtiyaç duyduğunuz hızlı sonuçları alabilirsiniz. Ev içerisinde, balkonda ve yaşam alanınızın dilediğiniz alanında çamaşırlarınızı kurutma imkanı yaratan kurutma askılıklarını, ÇiçekSepeti’nin fırsatlarından yararlanarak sipariş edebilirsiniz

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.