Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çamaşır Makinesi

Arzu edilen temizlik ve hijyeni, en yeni teknolojiler ile buluşturan çamaşır makinesi modellerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Enerji verimliliği ve su tüketimi konusunda oldukça hassas olan yeni nesil modeller, bütçenize uygun avantajlı fiyatlar ile sizi bekliyor.

Temizlikte Uzman Çamaşır Makinesi Modelleri

Temizlik ve hijyen sadece çamaşır deterjanları ile sağlanmıyor. Minimum su ve deterjan kullanımı ile yıkama yapabilen ürünler, temizlikte yeni bir uzmanlık geliştiriyor. Gerek yıkama kazanları gerekse su püskürtme teknolojileri ile çığır açan ürünler temizliği ölçeklendiriyor. Makineye yerleştirilen çamaşırların ağırlığını ve kirlilik seviyesini ölçerek yıkama programını kendileri belirliyor. Su ve deterjan miktarına, ölçümlere göre karar veren modeller çevre dostu imajları ile beğeni topluyor. Manuel ayarlarından istediğiniz yıkama programını seçmenize imkan tanıyan modeller ise çamaşırların cinsini tanıtmanızı mümkün kılıyor.

Özel kazan teknolojileriyle yüksek devirde çalışmaya alışkın olan ürünler, çamaşırlarınızı korumayı ihmal etmiyor. Döndürürken giysileri zedelemeyecek biçimde ayarlanan kazanların iç tasarımları ise özel desenleri ile dikkat çekiyor. Su ve deterjan püskürtme delikleri her şartta optimum erişimi hedefliyor. Yıkama ve durulama aşamasında çamaşırların her noktasına erişecek biçimde konumlandırılıyor. Leke ve kirlere etkin bir biçimde ulaşan deterjan, en narin çamaşırları yıpratmadan temizliyor. İnatçı leke ve kirlere karşı güçlü temizlik sağlayan çamaşır makinesi modellerini sipariş vermek için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Otomatik Yıkama Kapasiteli Çamaşır Makineleri

Yeni nesil makineler güçlü kazan teknolojilerini çamaşır miktarı ile sınırlandırmıyor. 7 ile 10 kilogram arasında değişen kapasitelere sahip makineler, maksimum ve minimum seçenekleri de sunuyor. Enerji verimliliğinin ön plana çıktığı modeller, yarım veya tam kapasite ile çalışabiliyor. Kısa yıkama programları ile kapasite seçeneklerini daha da artıran ürünler, spor dönüşü 3 parçadan oluşan giysilerinizi sadece 15 dakika içerisinde yıkıyor. Bebek giysileri başta olmak üzere ekstra hijyen ihtiyacı için geliştirilmiş seçenekler ise gene minimum kapasite ile çalışmayı mümkün kılıyor.

Yüksek kazan hacmine sahip makinelerde yorgan, yastık, perde ve nevresim takımları için ayrı programlar bulunuyor. Ev tekstilini gereksiz su harcamadan yıkayan makineler, özellikle bahar ve bayram temizliklerinin yıldızı oluyor. 1000 devir veya 1400 devir arasında tercih yapabileceğiniz ürünler, giysilerinizi kurumaya hazır hale getiriyor. Güçlü devirlerine rağmen kırışmayan çamaşırlar ütü derdine son veriyor. Yıkama işleminden sonra nemli denebilecek kıvamda olan giysilerinizi düzgün asmanız yeterli oluyor.

Akıllı Teknolojiler ile Artan Fonksiyonlar

Yeni nesil modeller yürüyen, sarsılan ve gürültü çıkaran makinelerin devrini kapatıyor. Büyük kazanlarına ve güçlü devir kapasitelerine rağmen yeni makineler oldukça sessiz çalışıyor. Gece çalıştırıldığında bile gürültüsü duyulmayan ürünler, evde sessizliğe ihtiyaç duyulduğunda kimseye rahatsızlık vermiyor. Programlama yetenekleri arasında uzaktan kumanda edilebilme ve zaman ayarlama seçenekleri de bulunuyor. İşten eve geldiğinizde yıkanmış ve tertemiz çamaşırlarınız sizi karşılıyor. Elektrik ve su kesintilerine duyarlı olan modeller, kendilerini otomatik olarak durduruyor.

Akıllı telefonlarınız ile arıza bildirimlerini takip edebileceğiniz özelliklere sahip modeller de bulunuyor. Problemlerin giderilmesi için pratik cevaplar veren uygulamalar, hızlı çözüm önerileri sunuyor. Hem yıkama hem de kurutma yapabilen çamaşır makineleri ise sizi çamaşır asma ve kurutma derdinden kurtarıyor. Acil durumlarda oldukça işe yarayan kurutma fonksiyonu, çamaşırlarınızı kırıştırmadan kurutuyor. Kirli şehir havası yüzünden dışarı asamadığınız çamaşırlar, soğuk ve yağışlı havalarda kurumak için günlerce beklemek zorunda kalmıyor. Size sadece ütülemek ve giymek kalıyor. Yoğun günlük temponuz içerisinde, arzu ettiğiniz temizlik ve hijyene ÇiçekSepeti avantajı ile sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.