İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çamaşır Kirli Sepetleri

Yaşam alanlarını dekore ederken şık bir görüntü elde etmenin yanı sıra fonksiyonelliğe de dikkat etmek gerekir. Seçilen her ürünün kullanıldığı alana bir hava katması ve bunun yanında asıl görevini yerine getirmesi dekorasyonun ana amacıdır. Şık ve oldukça kullanışlı olan çamaşır sepetleri, yıkanacak kıyafetleri ve kirli çamaşırları biriktirme işlemi için kullanılır. Özel olarak bakteri üretimini engelleyen sağlıklı malzemelerden üretilen bu ürünler, farklı tasarımlarla kullanıldıkları alanlara da farklı bir hava katar. Tasarım, boyut, renk gibi seçeneklerin etrafında şekillenen çamaşır sepetleri yaşam alanlarınızın belli bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin; yatak odasında ufak boy çamaşırlar için küçük boy bir kirli sepeti, banyo veya giyim odasında ise büyük boy çamaşır sepetleri yerleştirerek çamaşır biriktirme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz her türlü boyut ve özellikteki çamaşır sepetleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Çamaşır Sepetleri ile Sağlıklı Yaşam Alanları

Özel malzemelerden üretilen çamaşır sepetleri, dekoratif olarak güzel bir görüntü sunar. Hasır gibi doğal malzemelerden üretilen modeller, estetik ile doğallığı birleştirirken bambu çamaşır sepetleri ise sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca çamaşır sepetleri kategorisinde sunulan kapaksız, kapaklı, dikey, yatay ve farklı boyutlardaki çamaşır sepetleri arasından sizin için en uygun olanı filtreleme kısmını kullanarak kolayca bulabilirsiniz.

  • Çamaşır sepetleri; hasır, bambu, plastik, kumaş gibi malzeme seçenekleri ile sunulur. Farklı renk ve özelliklere sahip bu kirli sepetlerinden sizin için en uygun olanı seçerek yaşam alanlarınızda hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.
  • Çamaşırlar hava almayan kapalı bir ortamda beklerse koku oluşacaktır. Bunun önüne geçmek için havalandırma boşlukları olan çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede kirli çamaşırlarınız koku yapmaz.
  • Bambu ve hasır gibi doğal malzemelerden üretilen çamaşır sepetleri, doğal hava geçişini daha başarılı şekilde gerçekleştirir. Ekstra havalandırma boşlukları sunan bu modeller, nemli veya hafif ıslak olarak sepete bırakılan çamaşırların küf ve bakteri oluşturmasının önüne geçer.
  • Havalandırma özelliğini sadece hasır ve bambu modellerde değil plastik ve tekstil malzemeli çamaşır sepetleri de sunmaktadır. Farklı renklerde bulabileceğiniz bu çamaşır sepetlerinin temizlenmesi de oldukça kolaydır.
  • Çocuklarınızı temizlik ve düzene alıştırmak için özel olarak tasarlanan sevimli desenli çamaşır sepetlerini tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda sunulan ve çocukların çok sevdiği figürlerle donatılan bu sepetler, eğlenceli bir ortam oluşturmak için idealdir.

Fonksiyonel Özellikler Sunan Çamaşır Sepetleri

Çamaşır sepeti seçimi yaparken dekoratif olarak size hoş gelen modelleri seçebilirsiniz. Fakat tek başına dekoratif görüntü isteklerinizi karşılamayabilir. Bu nedenle işlevsel özellikleri olan modelleri tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

  • İhtiyacınız büyük ve geniş bir çamaşır sepeti ise iki bölmeden oluşan, kapağı dokunmatik, su ve nemden etkilenmeyen modelleri tercih edebilirsiniz. İki bölmeli çamaşır sepetleri, beyaz ve renkli çamaşırları ayrı ayrı biriktirme imkanı sunduğu için ayrıca avantajlıdır.
  • Yer problemi yaşıyorsanız ahşap ve pamuklu tekstil malzemelerinden üretilen katlanabilir çamaşır sepetleri tam size göre. Küçük banyolar ve yatak odalarında bu tarz modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz modeller bebeklerin çamaşırlarını ayrı biriktirmek içinde ideal bir seçenektir.
  • Çamaşır sepetleri; baskılı, iki renkte, kare, yuvarlak, düz veya dikdörtgen gibi tasarım detaylarıyla süslenir. Bu sepetlerin hacimleri de size farklı avantajlar sunar. Ürünler 20, 40, 65 litre gibi farklı hacimlere sahiptir. Burada sizin ihtiyacınız olan boyut ve sepet için alanınız olup olmadığı belirleyici olacaktır. Örneğin; 20 litrelik çamaşır sepetleri yeni yıkanan çamaşırları taşımak için idealdir. 65 litre kapasiteli tek bölmeli modeller ise kalabalık ailelerin kirlilerini biriktirmesi için uygundur.
  • Bambu ve hasırdan üretilen modeller, daha sağlıklı ve daha estetik bir görüntü sunar. Fiyat olarak ise plastik modeller daha uygundur. Burada ihtiyaçlarınızı belirleyerek doğru seçimi yapmanız gerekir.
  • Çamaşır sepetinin kendi ağırlığı da son olarak dikkat etmeniz gereken bir konudur. Çok ağır olan modeller yer değiştirmek için sizi oldukça zorlayacaktır. Eğer taşınması kolay bir ürün istiyorsanız ahşap ayaklı tekstil ürünlü çamaşır sepetlerini tercih edebilirsiniz. Sabit bir yerde duracaksa ağırlığı daha fazla olan modeller de sizin için uygun olacaktır.

Çamaşır kirli sepeti kategorisinde oldukça fazla çeşit ve ürün bulunmaktadır. Çeşitliliğin fazla olması da fiyatların farklılık göstermesine neden olur. Çamaşır sepeti fiyatları boyut, malzeme, özellikler gibi kriterlere göre değişkenlik gösterir. İhtiyacınızı tam olarak belirleyerek çamaşır sepeti almanız sizin için en uygun çözüm olacaktır. Ayrıca çamaşır sepetleri set olarak da satılmaktadır. Yanında banyo ürünleri bulunan çamaşır sepetleri tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşılamanızı sağlar. Yaşam alanlarınız için en uygun çamaşır sepeti modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hızlı gönderim avantajıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.