Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çamaşır ve Ütü Ekipmanları

Günlük hayattaki giysilerimiz çamaşır makinesinden çıktığı zaman eğer düzgün kurutulmadılarsa veya çok yüksek seviyelerde yıkandılarsa kırışabilirler. Ütü masası ve tabii ki ütü, bu kırışıklıkların giderilmesini sağlayan ürünlerin başında gelir. Ev-yaşam ürünleri arasında yer alan en temel ihtiyaçlardan biridir çamaşır ve ütü ekipmanları. Çamaşır sepet, ütü, ütü masası, ütü masası kılıfı derken oldukça çeşitlidir. Her evin ihtiyacı olan bu ürünleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kolayca bulabilirsiniz. Tefal, Vileda, Bee Home, Primanova gibi alanında uzman markaların ürünlerini kolayca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!

Ütü Masası ve Ütü Masası Kılıfı ile Keyifli Ütü Deneyimi

Ütü masası, giysilerinizi rahatça ütülemek için kullanabileceğiniz ürünlerin başında gelir. Ütü masası modelleri çeşitli tasarımlara sahiptir. Dolaplı ütü masası, duvara monte ütü masası veya ayaklı ütü masası gibi modeller sayesinde ihtiyacınıza göre ütü masası seçebilirsiniz.

 • Farklı boyutları olan, bacak boyu ayarlanabilen ütü masaları size iyi bir ütü deneyimi sunar. 
 • Küçük alanların bile ütüsünü rahat bir şekilde yapmanızı sağlayan ütü masaları aynı zamanda baskılara dayanıklıdır.
 • Genellikle metal ayaklar üzerinde bulunan ütü masaları oldukça güvenlidir. 
 • Ütü masası; bir iskelet, üzerinde ısıya dayanıklı bir sünger dolgu ve üzerinde de ütü kılıfı olacak şekilde tasarlanır. Dolgular sayesinde yüksek ütü masası hasar görmez. 
 • Ütü masası kılıfı, giysilerin kırışıklarının giderilmesi önemli bir role sahiptir. Bu yüzden ütü masasının kılıfına da en az ütü kadar önem verilmelidir. Ütü masası kılıfları yanmaz ve yapışmaz, ısıya dayanıklı olmalıdır. Lastikli ve ipli ütü masası kılıfları arasından dilediğiniz ve rahat ettiğiniz modeli seçerek keyifle ütülerinizi yapabilirsiniz. 
 • Ütü masasının kılıfını satın almadan önce ütü masanızın boyunu da bilmelisiniz. Buna uygun olarak ütü masası kılıfınızı seçebilirsiniz. Ütü masası kılıfını yüksek dolgulu modellerden seçebilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizi pürüzsüz bir sekilde ütüleyebilirsiniz. 
 • Ütü masası kılıflarını belirli aralıklarla değiştirmek giysilerinizin sağlığı ve ütü masasının kullanım ömrünü uzatmak için önemlidir. 
 • Ütü masaları, ütü yaparken gerekli olan düz ve kaygan zemini sunar. Farklı çeşitleri bulunan ütü masaları arasından sizin için en kullanışlı olan modeli seçebilirsiniz.
 • Katlanabilir ütü masaları en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Ütü masasını kullanmadığınız zamanlarda masayı kolayca katlayıp kaldırabilir, yerden kazanmış olursunuz. Bu modellerin ayakları da ayarlanabilir olduğu için dilerseniz ütü masasının boyunu kısaltıp oturarak da ütü yapabilirsiniz. 
 • Daha küçük evler için mini ütü masası modelleri bulunur. Bu sayede evinizde dar alanlarda da ütü yapabilirsiniz. Ergonomik ütü masaları ile yer tasarrufu sağlarken şık gömleklerinizi de dilediğiniz gibi ütüleme şansınız olur. 
 • Dolaplı/çekmeceli ütü masası modelleri de yerden tasarruf edilmesine yardımcı olan modeller arasında yer alır. Aynı zamanda çekmeceleri kullanılabilen ütü masasının açılıp kapanabilen bölümünde ütü masası bulunur. Böylece iki farklı işlev bir ürün ile kolayca gerçekleşir. 
 • Duvara monte edilebilen ütü masaları da yer tasarrufu sağlamak isteyenler için idealdir. Kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak yer kaplamayan ütü masaları, istendiğinde açılıp kullanılabilir. 
 • Ütü masasını genel olarak bel hizasında ayarlamak ütü yapmanızı kolaylaştırır. Fazla yüksek veya alçak modeller ile ütü yapmakta zorluk çekebilirsiniz. </p>

Çamaşır Sepeti ve Kirli Sepeti

Ütü masası ve ütü kılıfı haricinde çamaşır ekipmanları içinde kirli sepeti-çamaşır sepeti de yer alır. Örgü ve hasır, plastik veya doğal malzemelerden üretilen çeşitli çamaşır sepetleri bulunur. Her dekorasyona uygun çamaşır sepeti-kirli sepeti modellerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuklara temizlik alışkanlığı kazandırmaki evi her zaman derli toplu tutmak ve çamaşırların düzenli bir şekilde yıkanmasını sağlamak için kirli sepeti kullanmak gerekir. Evin dekorasyonunu bozmayaca farklı tarzlardaki kirli sepeti modellerini tercih ederek siz de bu çamaşır yıkama işini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Katlanabilir, çok gözlü, nefes alabilen, ayaklı veya kalın kumaşlı, rengarenk çamaşır sepeti modelleri arasından dilediğinizi seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Çamaşır sepetinden ütü masasına kadar çok çeşitli çamaşır ve ütü ekipmanlarını uygun fiyatlar ile ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini keşfedip sepetinize ekleyebilirsiniz!